MILIONOWA ODSŁONA MOJEGO BLOGA

MILIONOWA ODSŁONA MOJEGO BLOGA

Hura, hura, hura =D Mam to!!! Milionową odsłonę bloga!!!

KRÓTKA HISTORIA I PODSUMOWANIE

Początki dla mnie nie były łatwe, wprost przeciwnie, to jedna z najtrudniejszych decyzji na jaką się odważyłam. Ale, ale, od początku… w 2012 roku ukończyłam krakowską szkołę Artystyczna Alternatywa na kierunku stylizacja i kreowanie wizerunku. Napisałam pracę dyplomową pt.”Metamorfoza” i zaliczyłam cały rok na 5.

Po ukończeniu szkoły nie bardzo wiedziałam co ze sobą zrobić… W tym czasie nie miałam żadnych kontaktów i znajomości w branży modowej, nikt nie chciał również w tamtych czasach ze mną współpracować. Nie mogłam znaleźć pracy w zawodzie, chociaż powinno być to łatwe, w końcu miałam dyplom stylistki i z założenia każdy sklep odzieżowy powinien przyjąć mnie z otwartymi rękami. Jakież było moje rozczarowanie, kiedy przez kilka miesięcy nie miałam żadnego odzewu. Byłam na siebie zła, włożyłam w siebie tyle pracy, energii, już nie mówiąc o pieniądzach za szkołę, a tu nic 🙁 Nic się nie działo, w tym czasie byłam na pokazach i eventach modowych w mojej okolicy, co prawda było ich tylko kilka, ba aż 2, w końcu mieszkam w Radomiu a nie w Warszawie. Tak bardzo wtedy zazdrościłam i pytałam siebie, kiedy będę mogła pracować w swoim wymarzonym zawodzie. W między czasie moja znajoma bardzo mnie namawiała abym założyła bloga modowego, ja jednak nie chciałam, w końcu miałam dyplom i chciałam od razu zarabiać kasę. Pisanie bloga wiązało się z pokazaniem siebie, swoich stylizacji i oczywiście pewnych umiejętności. Bardzo się tego bałam… bałam się w jakiś spróbować, ujawnić i pokazać prawdziwą ja- musiałam się liczyć z krytyką, a któż chce być krytykowany i oceniany- chyba NIKT. Wiedziałam i nadal wiem, że to co robię nie każdemu musi się to podobać i pewnie nie jeden śmieje się za moimi plecami… a może na dzień dzisiejszy zazdrości?  Po pół roku namawiania mnie przez koleżankę, zrobiłam to… stwierdziłam, że do głupich i odważnych świat należy, zrozumiałam również, że jeśli tego nie zrobię, mogę żałować swojej decyzji. Bloga wtedy pisały „małolaty”, przepraszam za określenie, ale ja w tamtym czasie miałam już skończone 34 lata (teraz pyknęła mi okrągła 40!)  Między innymi również i z tego powodu miałam dylemat, w końcu byłam już dojrzałą kobietą, a nie nastolatką.

12 października w 2012 roku na moim blogu Fashion nad style by Emilia Wróbel pojawił się mój pierwszy post, pt.” Zaczynam” – czytaj TUTAJ 

Po paru miesiącach pisania spadła na mnie ogromna krytyka. Spodziewałabym się raczej od czytelników, a nie od znajomych i rodziny. Niestety właśnie na najbliższych najbardziej się zawiodłam i bardzo się rozczarowałam. Nie rozumieli moich zainteresowań i pasji, którą w sobie obudziłam. Przepłakałam wiele dni i nocy, ale postawiłam na swoim, w końcu moje życie, moje decyzje. Postanowiłam dalej pisać, zakładając na siebie „grubą skorupę”. Nie mogę powiedzieć, że nic mnie nie rusza, ale jeśli ktoś mnie krytykuje i jest to krytyka konstruktywna, która czegoś ma mnie nauczyć, to bardzo się cieszę i cenię, że właśnie taka się pojawia. W dalszym ciągu dużo się uczę i rozwijam, mam cel do którego zmierzam i wiem, że tam dojdę.

Muszę przyznać, że przez lata nie tylko zmieniał się mój blog, ale i również moje stylizacje, które prezentowałam na blogu. Dojrzewałam i ewaluowałam modowo i stylizacyjnie. Patrząc teraz wstecz, uśmiecham się i przypominam sobie moje początki.

To moja pierwsza stylizacja, którą pokazałam światu =D

Jeśli jesteście ciekawi moich początków, zapraszam serdecznie na mój stary blog, czytaj TUTAJ

NOWY BLOG

Blog stary pisałam od 12 października 2012 do 13 kwietnia 2016- 4 lat

Nowa era- nowy blog-13 kwiecień 2016- do…..

Po podjęciu decyzji i po przejściu na nową, własną domenę znalazłam praktycznie same zalety i stwierdziłam, że trzeba iść na swoje 😉  Poprosiłam o pomoc koleżankę Honoratę Dyjasek (właścicielkę portalu VitWoman) i to ona założyła mi domenę i praktycznie wszystkie posty i zdjęcia przeniosła ze starego na nowy blog. Niestety nie mogła przenieść statystyk, wejścia na blog musiałam zacząć liczyć od zera. No cóż trudno… wzięłam się do pracy, przysłowiowo „podwinęłam rękawy” i zaczęłam ciężko pracować, aby nadgonić statystki. Dla firm współpracujących są one bardzo ważne, ponieważ chodzi o zasięg bloga. Na dzień dzisiejszy uważam, że chyba nie jest ze mną aż tak źle, ponieważ w ciągu  2 lat  osiągnęłam milionową odsłonę bloga =D Nie wiem jak mają inni, ale dla mnie to ogromny sukces!!!

Z perspektywy czasu, nie żałuję, że podjęłam decyzję o pisaniu bloga. To była i jest jedna z najlepszych i najważniejszych dla mnie decyzji. Przez ten czas, kiedy piszę, poznałam niesamowite osoby, które stanęły na mojej drodze. Są to projektanci, modelki, celebryci, gwiazdy z show biznesu, redaktorzy i właściciele magazynów i kanałów na You Toube oraz osoby pośrednio i bezpośrednio związane z modą, urodą i muzyką.

W ciągu tych ostatnich dwóch lat wiele się zmieniło i zaczęło, np: zaczęłam uczyć stylizacji i wizażu w dwóch radomskich szkołach, współpracowałam i współpracuję z wieloma lokalnymi portalami  i radiem, organizuję castingi dla modelek (współpracuję z międzynarodową Agencją Modelek Magteam Model Management i Fresh Faces World, jestem jurorką w konkursach piękności, współpracuję z projektantami, butikami, sieciówkami odzieżowymi, konkursami dla młodych projektantów, jestem odpowiedzialna za backstage,  bywam na pokazach i eventach modowych, które później relacjonuję na blogu, często mam patronaty medialne  oraz dostaję akredytacje na najważniejsze wydarzenia modowe w Polsce, dostałam również kilka wyróżnień za stylizacje. Oprócz tego prowadzę warsztaty ze stylizacji i kreowania wizerunku dla firm i osób indywidualnych oraz byłam kilka razy modelką na pokazach oraz miałam kilka sesji zdjęciowych do katalogów odzieżowych. Dużo już za mną ale jeszcze więcej przede mną, wiem to i czekam na więcej z niecierpliwością.

STATYSTYKI

  1. Facebook prywatny- znajomi- 4.709, obserwuje mój profil prywatny- 1.375 osób
  2. Fanpage- osoby, które lubią- 2.139, obserwuje profil- 1.333
  3. Instagram- 1.226

RAZEM 10.782 osób mnie obserwuje

i ten wynik najważniejszy, liczony od przeniesienia się na własną domenę, czyli od 13.04.2016, dzisiaj przeskoczył milionową odsłonę bloga- sobota 07.07.2018, godz. 21.00

1.001.167 ODSŁON BLOGA

STARY BLOG- STARE STYLIZACJE TUTAJ

NOWY BLOG- NOWE STYLIZACJE

Dziękuję, że jesteście ze mną, że mogę Was inspirować modą i urodą. To dla Was piszę i pokazuję Wam co mnie interesuję i co kręci. Pozdrawiam Was gorąco i przesyłam ogromnego buziaka =D