MISS POLONIA 2024. RELACJA Z 95-LECIA KONKURSU PIĘKNOŚCI

W miniony weekend a dokładnie w piątek 28.06.2024 odbył się jubileuszowy, 95. finał konkursu Miss Polonia, który jak co roku przyciągnął uwagę miłośników piękna i elegancji z całego kraju. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w przepięknej scenerii i przyciągnęło wielu znamienitych gości, w tym byłe Miss Polonia, które z sentymentem wspominały swoje triumfy.

Zwyciężczyni konkursu Miss Polonia 2024

Tegoroczną Miss Polonia 2024 została piękna i utalentowana Maja Klajda. Jej wdzięk, charyzma i inteligencja podbiły serca zarówno jurorów, jak i publiczności. Maja Klajda nie tylko zdobyła koronę, ale również tytuł Miss Polonia IQ Nails, co dodatkowo podkreśla jej wszechstronność i wyjątkowe umiejętności.

Pozostałe laureatki

Podczas gali nagrodzono również inne uczestniczki, które wyróżniały się w różnych kategoriach. Oto one:

  • I Wicemiss Polonia 2024: Agata Kwiecień – zaskoczyła wszystkich swoją naturalnością i elegancją.
  • II Wicemiss Polonia 2024: Emily Reng – zachwyciła swoją urodą i wdziękiem.
  • Miss Polonia Talent: Joanna Płochów – zaimponowała niezwykłymi zdolnościami artystycznymi, które zaprezentowała na scenie.
  • Miss Polonia Social Media: Natalia Bilik – zdobyła serca internautów, aktywnie promując wartości konkursu w mediach społecznościowych.

Wydarzenie było pełne emocji, a widownia miała okazję podziwiać nie tylko aktualne kandydatki, ale również Miss Polonia z poprzednich lat, które dumnie prezentowały się na scenie. Koronę nowej Miss Polonia 2024 przekazała Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec. Na wydarzeniu oczywiście mogło zabraknąć Karoliny Bielawskiej Miss Polonia 2019 oraz Miss World 2023

Finałową Galę Miss Polonia poprowadził duet: Krystyna Sokołowska i prezenter „Pytania na śniadanie” Robert Stockinger.

Zapoznaj się z innym artykułem: STYL BOHO. JAK STWORZYĆ SWOBODNĄ I KOBIECĄ STYLIZACJĘ W STYLU BOHO- CHIC? link TUTAJ!!!

Występy artystyczne i pokazy mody

Gala była również wzbogacona o występy artystyczne, swoim występem zachwyciła Natasza Urbańska, Igor Herbut oraz Janek Górka. Publiczność miała okazję zobaczyć najnowsze kolekcje polskich projektantów, które podkreślały piękno i elegancję uczestniczek i tym samym doskonale w komponowały się w atmosferą tego wyjątkowego wieczoru.

Wśród prezentowanych kolekcji znalazły się piękne suknie Angeliki Józefczyk, inspirowane zapachami perfum. Każda kreacja emanowała wyjątkowym stylem, oddając esencję elegancji i zmysłowości. Dorota Kuźnicka zaprezentowała swoje najnowsze suknie, które urzekły widownię swoją finezją i wyrafinowaniem. Na scenie nie zabrakło również spektakularnego pokazu biżuterii marki Colibra, w którym finalistki błyszczały niczym prawdziwe diwy.

Pokaz biżuterii marki Colibra

Jubileuszowy konkurs Miss Polonia 2024 okazał się wielkim sukcesem, celebrującym nie tylko piękno, ale również inteligencję, talenty i osobowość kobiet. Maja Klajda jako nowa Miss Polonia z pewnością będzie godnie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej, a wspomnienia z tego wieczoru na długo pozostaną w pamięci wszystkich obecnych.

Autor Fashion & Style

Fot: Miss Polonia 2024 – gala finałowa(801 zdj.)28 czerwca 2024 , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE W RAMACH RELACJI Z WYDARZENIA, link TUTAJ!!!

Zapoznaj się z innym artykułem: LETNI MUST-HAVE- ESPADRYLE. WYGODNE I STYLOWE OBUWIE NA CIEPŁE DNI, link TUTAJ!!!

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami