MISS POLONIA, AGATA BIERNAT NA WYBORACH MISS WORLD W CHINACH!

MISS POLONIA, AGATA BIERNAT NA WYBORACH MISS WORLD W CHINACH!

PIĘKNA POLKA ODNIOSŁA JUŻ PIERWSZE SUKCESY!

Miss Polonia 2017, Agata Biernat od ponad dwóch tygodni jest na zgrupowaniu najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie – Miss World. Gala finałowa wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie odbędzie się 8 grudnia w Sanya w Chinach. Aktualnie trwają przygotowania naszej polskiej, piękniej reprezentantki do finału.

Agata Biernat odniosła już swoje pierwsze sukcesy w Chinach. Na ten moment Polka dostała się do finału konkurencji Miss Talent (wybrano 15 finalistek ze 118 kandydatek), gdzie zaprezentuje taneczną choreografię modern-jazz oraz finału konkurencji Miss Top Model (najlepsza prezentacja na wybiegu). Przygotowany przez Agatę, wspólnie z Marią Kuśnierz, choreograf Zespołu Tańca Ludowego „Harnam”, taniec ludowy został wytypowany przez organizatorów jako występ solowy reprezentujący Europę i zostanie wykonany na gali finałowej Miss World jako pokaz otwarcia! Przed Agatą jeszcze konkurencja Miss Sport, gdzie jako zawodowa trenerka fitness z pewnością osiągnie kolejny sukces!

Od pierwszych dni pobytu w Chinach, Agata prezentuje nienaganny i bardzo stylowy look. W jej walizkach znalazły się projekty m.in. Marzeny Tarasiewicz, Angeliki Józefczyk, Just Paul, Zaquad. Doceniana jest także przez międzynarodowych obserwatorów konkursów piękności, którzy stawiają ją w gronie top 30!

Dla Agaty i pozostałych 117 kandydatek z całego świata decydujące będą ostatnie dni przed finałem Miss World. Wówczas odbędą się rozmowy z jury oraz oficjalne prezentacje na scenie.

Czy Agata ma szansę na tytuł Najpiękniejszej Kobiety Świata? Trzymamy kciuki za naszą Miss!

Materiały prasowe