MISS SKARŻYSKA- KAMIENNEJ 2023 ZOSTAŁA WYBRANA!!!

W środę, 27 września w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się Finał Miss Skarżyska-Kamiennej 2023. W konkursie wzięło udział 6 dziewczyn, które rywalizowały m.in. o tytuł Miss Skarżyska, Miss Gracji oraz tytuł Najsympatyczniejszej Miss

Imprezę prowadził Jacek Bieda.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Najsympatyczniejsza Miss – Natalia Skowronek (Skarżysko)

Miss Gracji – Julia Kołomańska (Skarżysko)

III Wicemiss – Nikola Kloch (Radom)

II Wicemiss – Agnieszka Wdowiak (Kielce)

I Wicemiss – Aleksandra Kosiarska (Starachowice)

Miss Skarżyska 2023 – Gabriela Kołomańska (Skarżysko-Kamienna)

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami z wyborów Miss Skarżyska-Kamiennej, które niedawno odbyły się w naszym pięknym mieście. Byłam nie tylko członkiem jury, ale również miałam zaszczyt objąć patronat medialny nad tym wydarzeniem wraz z moim magazynem Fashion & Style. To był niesamowity wieczór pełen urody, elegancji i talentu!

Na scenie pojawiło się 6 wspaniałych uczestniczek, które zaprezentowały swoje wyjątkowe piękno i osobowość. 

Przede wszystkim ocenialiśmy urodę i prezencję. Każda z dziewczyn była piękna na swój sposób, ale zwracaliśmy uwagę na naturalność, harmonię rysów twarzy oraz elegancję w ruchach i postawie. Chcieliśmy wybrać osobę, która emanuje urodą i pewnością siebie. Dziewczyny, które wzięły udział w konkursie, zasługują na ogromne uznanie za swoje zaangażowanie i determinację. To było niesamowite doświadczenie, które pozwoliło nam promować piękno, styl i modę.

Uczestniczki konkursu zaprezentowały się między innymi w marce NiuMe by Natasza Sikora. To młodziutka, 16-letnia projektantka z Radomia, która już nie tylko podbija Polskę ale już świat. Gratulacje Nataszo!!!

Gratuluję wszystkim uczestniczkom i zwyciężczyni! Dzięki Wam ta noc była niezapomniana i pełna magii.

Patronat medialny nad wydarzeniem

Jurorka konkursu

Autor tekstu, zdjęcia i film Fashion & Style Emilia Wróbel