MMC STUDIO DLA MODIVO: LIMITOWANA KOLEKCJA DLA FANÓW MODY

Uwielbiany i uznany duet polskich projektantów MMC Studio od samego początku swojego istnienia konsekwentnie tworzy w myśl zasady: forma, konstrukcja i podkreślenie codziennej garderoby autorskimi propozycjami.

Dla Ilony Majer i Rafała Michalaka, twórców marki oraz wszystkich jej projektów, ważniejsze niż trendy są własny styl i indywidualne podejście do mody. Wartości marki tożsame są z przesłaniem MODIVO, by wyrażać siebie i żyć w zgodzie z własnymi przekonaniami. Teraz produkty MMC Studio można znaleźć również na stronie polskiego multibrandu. Wyselekcjonowaliśmy najciekawsze propozycje na aktualny sezon dla wszystkich fanów mody.

Niezawodne puchówki

Obszerne, oversizowe kurtki puchowe to znak rozpoznawczy polskiego duetu projektantów. MMC od lat słynie z napompowanej i pikowanej odzieży wierzchniej, którą każdy chce mieć w swojej szafie. W tym sezonie Ilona i Rafał proponują również będące mocno w trendach kurtki puchowe o krótkim kroju. Ta awangardowa propozycja wyróżnia się ultradługimi rękawami i otulającym kołnierzem z ogromnym kapturem. W MODIVO znaleźć można cztery wersje kolorystyczne projektu: niebieską, czarną, brązową i różową.

Na szeroko

Ulubionym krojem duetu MMC od zawsze jest oversize, który prezentowany jest w kolekcjach marki w sposób elegancki i dekadencki. Nie inaczej jest z limitowanymi projektami, które znalazły się w ofercie MODIVO. Wśród nich fani mody mogą znaleźć bluzę o luźnym kroju z szerokimi rękawami, przypominającymi te, które znajdują się zazwyczaj w kurtkach typu bomber. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Miłośnicy modowego eklektyzmu zauroczą się zapewne w będącej mariażem casualu z klasyką, marynarce w szarą kratę. Podobnie jak bluzy, ona również została wzbogacona o nietypowe rękawy, które nadają jej bardziej codziennego charakteru.

Więcej inspirujących nowości od marki MMC Studio znaleźć można na stronie MODIVO, w aplikacji MODIVO oraz w sklepach stacjonarnych polskiego multibrandu.

Materiały prasowe