MODIVO PARTNEREM 11 SEZONU TOP MODEL. ZA NAMI ODCINKI CASTINGOWE

MODIVO już po raz 3 zostało partnerem bijącego rekordy popularności programu Top Model.

Co tydzień w środę, dokładnie o 21:35 na antenie stacji TVN emitowane są nowe odcinki, w których jurorzy spośród 10 początkujących modeli i modelek mają za zadanie wyłonić 1 osobę, która ich zdaniem najlepiej sprawdzi się w tym zawodzie i dzięki wygranej rozpocznie międzynarodową karierę. Za nami dwa odcinki castingowe, podczas których przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla uczestników.

Top Model to program, który wzbudza duże zainteresowanie wśród widzów i ma swoją wierną rzeszę fanów. Show co sezon daje szansę utalentowanym, młodym osobom, które marzą o karierze w modelingu. Wszystkie odcinki emitowane są premierowo na antenie TVN, a później są dostępne do oglądania w serwisie streamingowym Player. O tym kto radzi sobie z powierzonymi zadaniami najlepiej, a tym samym przechodzi do kolejnego odcinka programu decyduje jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Michał Piróg z kolei pełni rolę gospodarza całego show, ale też poniekąd opiekuna uczestników. Top Model to program, w którym zdecydowanie nie brakuje wyzwań – mają one bowiem przygotować zarówno przyszłych modeli jak i modelki na doświadczenia z jakimi mogą mieć styczność w trakcie wykonywania tego zawodu i pozwolić na wyłonienie tych osób, które są w stanie im sprostać. Produkcja jest też dla uczestników prawdziwą szansą na rozpoczęcie międzynarodowej kariery w modelingu.

Obecnie na antenie TVN emitowany jest 11. sezon programu Top Model, którego partnerem – już po raz kolejny – zostało MODIVO. Marka jest sponsorem nagrody głównej o wartości 100 tys. zł i sesji okładkowej w magazynie Glamour, ale w modelingowych zmaganiach towarzyszy uczestnikom przez cały okres trwania programu, już od momentu castingów.

Castingi do 11. edycji Top Model i atrakcje od MODIVO

Wychodząc naprzeciw potencjalnym uczestnikom, MODIVO przygotowało atrakcje pozwalające na chwilę oderwać myśli od tremy związanej z prezentowaniem się przed jurorami. Jedną z nich była strefa, w której osoby biorące udział w castingu mogły zbudować spersonalizowane stylizacje składające się z ubrań, butów oraz dodatków dostępnych na MODIVO i wyrazić tym samym siebie poprzez modę.

Drugą z przygotowanych atrakcji była fotobudka, w której uczestnicy castingu mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. A okazja była ku temu nie byle jaka – w końcu nie codziennie walczy się o udział w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych!

Materiały prasowe