MUST HAVE BALDOWSKI – OZDOBNE ŁAŃCUSZKI

Tegorocznej wiosny marka Baldowski wprowadza do swojej oferty zupełną nowość – biżuterię na nogi.

Do sztandarowej oferty szpilek, czółenek botków czy sneakersów dołączają pozłacane łańcuszki, które można dowolnie zestawić z ulubionymi butami i tym samym podkreślić nogi modną, nieoczywistą biżuterią. Buty nierzadko stają się ozdobą dla naszych stóp. W ubiegłym roku marka Baldowski proponowała swoim klientkom wiele modeli butów, które zdobiły modne metalowe i złote łańcuchy. W tym sezonie marka idzie o krok dalej i swoim klientkom oferuje elegancką, minimalistyczną biżuterię w postaci złotych łańcuszków/bransoletek na nogi dostępnych w dwóch wersjach.

W ofercie znajdziemy dwa rodzaje łańcuszków: potrójny oraz podwójny. Wykonane zostały z pozłacanych metalowych kółeczek, a zapinane są na delikatną sprzączkę. Bransoletka potrójna idealnie podkreśla kształt nogi dzięki opadającym na podbicie trzem łańcuszkom. Z kolei podwójny łańcuszek delikatnie obejmuje kostkę oraz spód buta.  Biżuteria jest sprzedawana w komplecie po dwie sztuki, jednak w zależności od preferencji można nosić ją także pojedynczo, tylko na jednej nodze. Wielkość łańcuszków uzależniona jest od rozmiaru stopy.

Produkty są już dostępne na stronie www.baldowski.pl

O marce

Baldowski to marka, która od 1973 roku nieprzerwanie kultywuje tradycję branży obuwniczej, oferując swoim klientom perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy. Wprowadzając nowe kolekcje staramy się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i unikalne buty. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, dbając o najmniejszy szczegół. W marcu 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z czołowym polskim projektantem Maciejem Zieniem. Nasze kolekcje są wystawiane w najbardziej prestiżowych butikach i domach handlowych na całym świecie, m.in. w Printemps w Paryżu.

Materiały prasowe