NAJLEPSI POLSCY PROJEKTANCI NA OVERVIEW!

Znamy już projektantów i marki, które zaprezentują się podczas pierwszej edycji Overview 30 marca 2019 r. w Warszawie. W tym dniu Dom Handlowy Mysia 3 zamieni się w miejsce przeglądu wiosennych trendów prosto od polskich projektantów.

W ramach wydarzenia odbędą się 3 multibrandowe pokazy mody. Na wybiegu pojawia się nieszablonowe kreacje Angeliki Józefczyk, geometryczne projekty ROWK czy eklektyczna kolekcja Marty Kuszyńskiej. Oryginalne konstrukcje przedstawi Jarosław Ewert, a połączenie mody ze sztuką obejrzymy dzięki Joannie Moskal. Prostotę formy zaprezentuje s:Heirt wraz z marką toreb Collarme; całość dopełnią buty Hammer, łączące najwyższej jakości surowce z najnowszym trendami w modzie. Kolekcję wykonaną z najwyższej  jakości włoskich tkanin zaserwuje natomiast marka ALE YA. Zgrabne kroje to natomiast znak rozpoznawczy marki Patka. Gościć będziemy również uwielbiany przez klientki z całej Polski łódzki Cat Cat Studio.

W strefie Atelier, która dostępna będzie dla wszystkich gości przez cały dzień oprócz kolekcji wspomnianych projektantów, będzie można przymierzyć i kupić produkty m.in. TODOS, colorshake, allweek, muchama.

Czym jest Overview? Overview to manifest mody autorskiej, niepowtarzalnej, tworzonej przez ludzi równie wyjątkowych jak ich prace. Celem organizatorów jest stworzenie wydarzenia na którym widoczna będzie siła polskiej mody.

Materiały prasowe