NAJNOWSZY POKAZ KOLEKCJI MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO- NIGHT RIDER

09 listopada 2022r. w Warszawie Mariusz Przybylski zaprezentował swoją najnowszą kolekcję NIGHT RIDER.

Mariusz Przybylski jest na rynku polskim od pod 15 lat. Tworzy kolekcje w swoim charakterystycznym stylu, który bardzo często bazuje na geometrycznych formach i czystych, modernistycznych elementach. W piękny sposób Mariusz Przybylski łączy klasykę z nowoczesnością.

W kolekcji dominował kolor czarny w eleganckim połączeniu z granatem oraz z szarościami. Pojawiła się odważna i bardzo modna panterka w klasycznych brązowych barwach ale również w fiolecie. Kolor amarantowy to kolor, który długo nie wyjdzie z mody, dlatego w tej sytuacji nie mogło go zabraknąć na wybiegu. To kolor nie tylko dla pań ale również dla panów. Ponadczasowy jeans, w nim zawsze modnie prezentujemy się przez cały rok nie zależnie od okoliczności. Na koniec modele i modelki pojawili się na wybiegu w grubych plecionych siatkach robionych prawdopodobnie na drutach 😉 , nonszalancko dobranych do dużych marynarek lub na wierzch jako seksowna sukienka.

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel

Fot. 9 listopada 2022 , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE https://akpa.pl/imprezy.php?id=66312&type=48413&width=1519