NOWA KAMPANIA FIGHTER SPORTOWEJ LINII BASIC OD ŁUKASZA JEMIOŁA

Ideą kolekcji Fighter jest zbiorowa solidarność i walka o lepsze jutro.

Wprowadzając nową sportową linię basic do swojej oferty projektant Łukasz Jemioł nadał kolekcji nowy wymiar. Kampania nowej linii dla kobiet i mężczyzn, autorstwa Marcina Ziółko ukazuje prawdziwe emocje i sportowe wyzwanie w wydaniu profesjonalnego teamu crossfit, w myśl designera „Każdy z nas jest dzisiaj fighterem i powinniśmy walczyć razem”.

W maju tego roku projektant wprowadził kolekcję Fighter, która szybko zyskała liczne grono zwolenników. Znany ze swojego zaangażowania w powszechne inicjatywny i akcje,  Łukasz Jemioł kolekcją Fighter motywuje do działania, a tym razem angażuje również najmłodszych odbiorców, wprowadzając modele odzieży dla dzieci. Do realizacji kampanijnego wideo i zdjęć nowej linii kolekcji dla współczesnych wojowników projektant zaprosił wyjątkowego artystę, Marcina Ziółko.

Nowa linia Fighter to sportowa odsłona odzieży dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Różnorodne modele, które znajdziemy w ofercie pozwalają na skompletowanie jednolitego zestawu lub unikalnego połączenia. Nowe uniwersalne sylwetki w sportowej linii to bluzy z kapturem zapinane na suwak z napisem Fighter oraz szorty i długie spodnie dresowe z dekoracyjnym haftem na nogawce. Komfortowe modele odzieży dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: czarnym, szarym oraz beżowym w zależności od rodzaju produktu.

Linia dla dzieci to bluzy kangurki, bluzy z kapturem oraz szorty w stonowanych odcieniach szarości lub beżu. Modele spodenek dla dziewczynek oraz chłopców zostały dodatkowo ozdobione białym haftem Fighter na nogawce.

Do #fiighterteam Łukasza Jemioła dołączają kolejne osoby, w tym znane postaci ze świata show-biznesu, takie jak: Anna Lewandowska, Różena Opalińska, Paulina Smaszcz, Zofia Zborowska, Małgorzata Socha, Blanka Lipińska czy Piotr Szczurek – Miejski Drwal. Sportowa linia kolekcji Fighter jest dostępna w butikach projektanta oraz w sklepie online tutaj.   Ceny bluz damskich i męskich to 449zł, szortów 299zł oraz spodni dresowych 369zł. Kolekcja dziecięca jest dostępna w przedsprzedaży w sklepie online tutaj. Z kolei cena bluz dla dziewczynek i chłopców to 299zł, a szortów 199zł

Łukasz Jemioł

Projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. prestiżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjach odważnie łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe