Bez kategorii

NOWA KOLEKCJA DUETU LONGSTORY- WZORY DOMOWE

Nowa kolekcja duetu Longstory – wzory domowe

 „Wzory domowe” to nowa seria wzorów duetu Longstory, zaprojektowanych na potrzeby druku na tkaninach, tapetach i przedmiotach.

Czarno-białe wzory przejmują przestrzeń domową. Początkowo traktowane jak niespodziewany gość, niepostrzeżenie zadomawiają się we wnętrzu. Odnajdują swoje miejsce w nowej przestrzeni i stają się jej częścią.

“Wzory domowe” to interpretacja koncepcji domowego ogniska, kontrpropozycja dla delikatnych i neutralnych wzorów stosowanych zwykle w prywatnych przestrzeniach. Inspirację codziennym otoczeniem odzwierciedlają ciepłe i znajome nazwy, takie jak „Kołdra”, “Relaks” lub „Tosty”. Z tytułami kontrastują czyste i wyraziste desenie.

Longstory to duet projektantek: Agnieszki Pasierskiej i Magdy Paszewskiej, a także studio projektowe zajmujące się tworzeniem wzorów do wszechstronnego zastosowania. Realizują prace dla klientów oraz własne projekty, które są dla nich polem do eksperymentu. Swoje prace pokazywały m. in. na Wanted Design NYC, Gdynia Design Days, a także na Łódź Design Festival, gdzie otrzymały wyróżnienie Must Have dla serii tkanin.

Charakteryzuje je zamiłowanie do wyrazistych wzorów, które nanoszą na różne powierzchnie – tekstylia, tapety, plakaty i przedmioty.

Więcej na:   www.longstory.pl

fotograf-ernest-winczyk-2

agnieszka-pasierska-longstory-ewa-behrens-asystentka-magdalena-paszewska-longstory-ernest-winczyk-fotograf

Kołdra czarna -wzór

Kołdra czarna -wzór

fotograf-ernest-winczyk

Relaks noc- wzór

Relaks noc- wzór

longstory_logo-1

fotograf-ernest-winczyk-1

Materiały prasowe