NOWA KOLEKCJA EWY ŁUKAWSKIEJ „FREEDOM”!

NOWA KOLEKCJA EWY ŁUKAWSKIEJ „FREEDOM”!

Nowa kampania na sezon AW 16/17 Ewy Łukawskiej pn. „Freedom!” zachwyca perfekcyjnym krawiectwem, doborem materiałów i sesją zdjęciową, która została zrealizowana z rozmachem w dynamicznych plenerach Warszawy. To manifest świadomej siebie i swoich potrzeb kobiety, która w głębi duszy chce być i czuć się wolna. To także pierwsza tak dojrzała kolekcja projektantki.

Tym razem Ewa Łukawska dała wirtuozerski popis swoich umiejętności. Mogła sobie na to pozwolić, gdyż w branży mody jest już od blisko 20 lat i jej team sztukę krawiecką opanował do perfekcji.

Z pracowni projektantki na sezon jesienno-zimowy wyszły aż trzy linie ubrań. Sygnowana jej nazwiskiem linia strojów przeznaczonych na wielkie wyjście, w której znajdziemy głównie suknie z eleganckiej koronki, szyfonu, jedwabiu oraz (sztuczne) futra. Z kolei linia ubrań „Smart office” dedykowana jest kobietom aktywnym zawodowo, dla których – obok dobrego wyglądu w pracy – równie ważna jest wygoda. Dla nich projektantka przewidziała ciepłe golfy, seksowne ołówkowe spódnice i sukienki z dzianiny oraz wielofunkcyjne bluzki z apaszkami, które można nosić na wiele sposobów.

4dsc_0305

W tym sezonie projektantka po raz pierwszy wprowadziła do kolekcji nową linię produktów skierowaną do kobiet aktywnych pn. „BeActive”. Znajdziemy w niej wygodne bluzy, sportowe spodnie, spódnice które można łączyć zarówno z klasycznymi jak i sportowymi bluzami oraz sukienki na cztery pory roku pasujące zarówno do butów sportowych, jak i szpilek, botków czy kozaków.

Ponieważ projektantka w swojej działalności silnie promuje region z którego pochodzi, także do najnowszej kampanii zaprosiła modelkę pochodzącą z woj. świętokrzyskiego a odnoszącą sukcesy na świecie – Dominikę Sornat.

Miejsce realizacji sesji zostało wybrane celowo. Projektantka zrezygnowała z sesji w studiu fotograficznym, które ze swojej natury jest przestrzenią zamkniętą, na rzecz spektakularnych plenerów Warszawy. Jednym z miejsc zdjęciowych jest Plac Europejski, który został nagrodzony w prestiżowym konkursie najlepiej zaprojektowanej przestrzeni publicznej w Polsce.

Przestrzenie sesji są takie, jak kobieta z najnowszej kolekcji Ewy Łukawskiej, która wolna i aktywna – spędza czas w ruchu, dynamicznie, przemieszczając się z miejsca na miejsce.

9-dsc_0076

 

Informacje o projektantce:

 Ewa Łukawska to utalentowana projektantka z Kielc, która tworzy damskie kolekcje ubrań w nowoczesnym i eleganckim stylu, ze świetnej jakości materiałów.

Ewa Łukawska projektuje dla kobiet odważnych, silnych, pewnych siebie, a jednocześnie wrażliwych i delikatnych. Jej ubrania to klasyczna elegancja, w której świetnie będzie wyglądała każda kobieta, bez względu na rozmiar.

W kolekcjach projektantki można znaleźć: dopasowane sukienki, eleganckie płaszcze, spodnie i spódnice, ale też ubrania casualowe i balowe suknie na wielkie wyjście.

Projektantka wypracowała swój własny, indywidualny styl, w którym dużą rolę odgrywają świetne krawiectwo, przemyślane detale, a esencję stanowi kobiecość.

Obecnie pracuje pod własnym nazwiskiem prowadząc butik i autorskie atelier w Kielcach.

1-dsc_0227

4-dsc_0357

3-dsc_0183

 

Photo: Rafał Dąbrowski

Make-up & hair: Ejmocka

Prodaction: LHCG – Lion’s Head Communications Group

Shoes & bags: Kazar

Jewelry: Izabela Calik, Flambee

Place: Warsaw/Cafe Próżna, Plac Grzybowski, Plac Bankowy, Plac Europejski

Special thanks: PolscyProjektanci.com

 

Materiały prasowe.