NOWA KOLEKCJA GOSI STROJEK DLA AKTYWNYCH

NOWA KOLEKCJA GOSI STROJEK DLA AKTYWNYCH

Warszawska projektantka Gosia Strojek znów zaskakuje kreatywnością. Właśnie trafiła na rynek jej nowa kolekcja STR FIT, której towarzyszy sesja zdjęciowa z udziałem  zjawiskowej Ludwiki Cicheckiej, miss publiczności w konkursie Miss Polonia 2016.

Nowa kolekcja Gosia Strojek jest adresowana do kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Szczególnie tych, które uprawiają różnego rodzaju sporty – biegają, jeżdżą na rowerze albo korzystają z siłowni. Na kolekcję składają się funkcyjne bluzy z modnym w tym sezonie motywem moro, kolorowe legginsy z autorskim nadrukiem oraz wygodne topy.

Gosia Strojek, kładzie duży  nacisk na jakość ubrań treningowych, bo sama czynnie uprawia kilka dyscyplin sportu: jest wielokrotną mistrzynią w wekesurfie za motorówką, jeździ na motorze crossowym i wakeboardzie.

Zanim kolekcja STR FIT trafiła do sprzedaży była przez wiele miesięcy testowana przez wakesurferów trenujących na Zalewie Zegrzyńskim. Projektantka zaprosiła do współpracy w roli testerów także klientki warszawskich siłowni, które poddawały ubrania najtrudniejszym próbom podczas ćwiczeń siłowych i aerobowych.

Autorką zdjęć do kampanii promującej kolekcję jest Anna Zyskowska, z którą Gosia Strojek współpracowała przy ostatniej kampanii  AW „Green Leaves”.

unnamed-4

 

Informacja o projektantce:

Gosia Strojek to utalentowana projektantka, rdzenna warszawianka. Moda to jej pasja, życie i źródło inspiracji. Wszystkie kreacje tworzone przez Gosię Strojek są dynamiczne, odważne i bezkompromisowe. Projektantka, w wyjątkowy sposób, łączy ze sobą prostotę i elegancję, ale też nie boi się wyznaczać odważnych kierunków w modzie. Motywem przewodnim jej twórczości jest umiejętne łączenie funkcjonalności z ekstrawagancją. Doskonałemu krawiectwu towarzyszy przy tym dbałość o dobór najlepszej jakości materiałów.

Projekty Gosi Strojek można znaleźć w licznych magazynach modowych w Polsce – od Harper’s Bazaar i Elle przez Hot Moda, Avanti, Claudię po magazyny takie jak CKM. Jej kolekcje gościły w wielu programach m.in.: The Voice of Poland, You Can Dance, Pytaniu na Śniadanie. Ubrania Gosi chętnie wybierają takie gwiazdy i celebrytki, jak: Marika, Anna Wędzikowska, Paulina Sykut-Jerzyna, Patrizia Kazadi, Paulina Krupińska, Ilona Felicjańska, Marcelina Zawadzka, czy blogerka Maffashion.

Atelier Gosia Strojek mieści się w Warszawie, na ul. Solec 111.

unnamed-1

unnamed-2

 

unnamed-3

 

unnamed

Materiały prasowe.