NOWA KOLEKCJA GOSIA STROJEK AW 16/17 „GREEN LEAVES”

NOWA KOLEKCJA GOSIA STROJEK AW 16/17 „GREEN LEAVES”

Kolekcja „Green leaves” na sezon AW 2016/17 została zrealizowana w Hotelu Narvil Conference &Spa. To ukłon w stronę niedocenionej przez nas przyrody/natury. „Back to the nature” – zachęca projektantka.

Kolorystyka kolekcji jest inspirowana barwami otaczających nas krajobrazów. Znajdziemy w niej: wszystkie odcienie zieleni, granat, burgund, ziemiste beże i ponadczasową czerń.
Konstrukcje kreacji wieczorowych linii GS Gosi Strojek – poprzez warstwowość – nawiązują do budowy/struktury liścia.
Linia STR Gosi Strojek to z kolei przede wszystkim proste formy i wygodna w użytkowaniu dzianina.
Cała kolekcja jest szyta w limitowanych ilościach z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości materiałów takich jak: wełna, tweed, jedwab naturalny, szyfon, tkanina, dzianina, ręcznie pikowany ortalion i skóra naturalna.

PARTNERZY WYDARZENIA:

Auto Idea Mercedes-Benz, Sony, Hotel Narvil Conference&SPA, Animalbale , Klinika Dr Beata Dethloff , Mjud, LHCG, Lokales

 

O marce:

Gosia Strojek to utalentowana projektantka, rdzenna warszawianka. Moda to jej pasja, życie i źródło inspiracji. Wszystkie kreacje tworzone przez Gosię Strojek są dynamiczne, odważne i bezkompromisowe. Projektantka, w wyjątkowy sposób, łączy ze sobą prostotę i elegancję, ale też nie boi się wyznaczać odważnych kierunków w modzie. Motywem przewodnim jej twórczości jest umiejętne łączenie funkcjonalności z ekstrawagancją. Doskonałemu krawiectwu towarzyszy przy tym dbałość o dobór najlepszej jakości materiałów.

Projekty Gosi Strojek można znaleźć w licznych magazynach modowych w Polsce â od Harper’s Bazaar i Elle przez Hot Moda, Avanti, Claudię po magazyny takie jak CKM. Jej kolekcje gościły w wielu programach m.in.: The Voice of Poland, You Can Dance, Pytaniu na Śniadanie. Ubrania Gosi chętnie wybierają takie gwiazdy i celebrytki, jak: Marika, Anna Wędzikowska, Paulina Sykut-Jerzyna, Patrizia Kazadi, Paulina Krupińska, Ilona Felicjańska, Marcelina Zawadzka, czy blogerka Maffashion.

NOWA KOLEKCJA GOSIA STROJEK AW 16/17 "GREEN LEAVES"

NOWA KOLEKCJA GOSIA STROJEK AW 16/17 „GREEN LEAVES”

ZAPRASZAMY.