ODLICZANIE NA EKRANIE

Za nami największe ceremonie rozdania nagród: Grammy i Oskary! Gdy emocje już opadną, zaczniemy odliczać czas do kolejnego sezonu nagród.Za nami 91. gala wręczenia najważniejszych nagród filmowych. Nasz polski faworyt do zdobycia Oscara, „Zimna wojna”, niestety okazał się przegranym tegorocznej edycji. Reżyser filmu opuścił Dolby Theatre bez złotej statuetki. Zwycięzcami zostały filmy „Bohemian Rhapsody”, „Green Book”, „Roma” oraz „Czarna Pantera”. Na szczęście za rok kolejna okazja, być może 2020 okaże się bardziej szczęśliwy dla Polaków.

Tune of Time

Wcześniej, bo w nocy z 10 na 11 lutego odbyła się także 61. ceremonia rozdania nagród Grammy. Nagrody te zawsze były świetnym sposobem na promocję wschodzących gwiazd muzyki. Zwłaszcza tych rozwijających swe skrzydła pod czujnym okiem doświadczonych wyjadaczy sceny.
Marka zegarków Bulova wypuściła z tej okazji serię krótkich filmów pod wspólnym tytułem „Tune of Time”, przedstawiających takie właśnie nowe twarze muzyki oraz ich mentora – legendarnego Nile’a Rodgersa. 

Ciekawe i godne uwagi jest partnerstwo marki zegarkowej z takimi instytucjami, jak GRAMMY Awards®, Latin Recording Academy®, czy GRAMMY Museum®. Zegarki jako symbol ponadczasowości muzyki? To się sprawdza!

To dla nas zaszczyt być oficjalnym partnerem nagród Grammy®, ponieważ najbardziej niezwykłe chwile naszego życia zawsze wiązały się z muzyką

Jeffrey Cohen, Prezes Bulovy      

Zegarek GRAMMY®

Marka Bulova poszła dalej. Nie tylko nawiązała partnerstwo z najbardziej chyba znanymi i cenionymi nagrodami muzycznymi świata. Stworzyła także specjalną linię zegarków, zarówno damskich i męskich, aby każdy prawdziwy meloman mógł patrząc na swój nadgarstek odliczać czas do kolejnego rozdania statuetek.

Taka promocja marki to wciąż – pozostając w metaforyce muzycznej – pieśń przyszłości naszego rodzimego rynku. Warto jednak śledzić poczynania Zachodu i – podobnie jak fani czekający na 62. ceremonię rozdania nagród Grammy – odliczać spokojnie czas do pojawienia się także i w Polsce podobnych partnerstw.

Założona w 1875 roku przez Josepha Bulova marka zegarków Bulova znana jest ze swojej bogatej historii, przełomowych innowacji technologicznych oraz wzorniczych. To wyjątkowa kolekcja precyzyjnie wykonanych zegarków, nawiązujących do niektórych z przełomowych osiągnięć marki, a jednocześnie ukazujących ciągłe zaangażowanie w projektowanie innowacji i doskonałości. Dzięki niezłomnemu dążeniu do perfekcji, wydajności i precyzji, jakość wykonania stała się fundamentem, na którym zbudowana jest marka. W 2016r. zmieniła ona oblicze branży dzięki kolekcji Curv – pierwszemu na świecie zakrzywionemu mechanizmowi chronografu. Dzisiaj Bulova kieruje się tymi samymi podstawowymi zasadami kunsztu, innowacji i technologii, które przewodziły wizjonerowi ponad 140 lat temu. Aby zapewnić wyjątkową jakość Bulova przełamuje granice ustalając standardy i tworząc własne zasady. 

Materiały prasowe