ODPOWIEDZIALNA MODA Z WŁOCH- DAMPAI

Torebki i akcesoria Dampaì na sezon jesień-zima 2019/20

Powstała na słonecznej Elbie marka Dampaì przywodzi na myśl ciepłe, letnie dni i beztroski, wakacyjny czas. Dampaì to jednak nie tylko barwne torby oraz akcesoria. Zaprojektowane przez włoską architektkę Simon Giovanetti produkty, nie tylko zachwycają kolorami i wzorami, ale również idealnie wpisują się w coraz popularniejszy ruch „zero waste” oraz świadomej mody i „eco fashion”

Włoska marka Dampai


Model LUCIA jest dodatkiem o czystej, prostej formie. Składana kopertówka dostępna w dwóch rozmiarach, średnim lub dużym, i w wielu kolorach, soczystej żółci czy energetycznej czerwieni, cz również w barwach bardziej stonowanych: bieli, czerni, szarości wykonana została w 100% z regenerowanej skóry naturalnej. Torebka charakteryzuje się geometrycznym wycięciem w kształcie koła, który z kopertówki potrafi zmienić się w wygodną i stylową torbę, którą można trzymać w dłoni lub na ramieniu.

Model CINI dostępny jest w dwóch różnych wariantach. Klientki mogą wybrać model wykonany z regenerowanej skóry, lub z silikonu. W zależności od pozycji rączki, torebka zmienia swoje zastosowanie oraz pojemność wraz z potrzebami swojej właścicielki. Może być drobną, składaną torebką na ramię, by po chwili stać się pojemnym, stylowym workiem, mieszczącym wszelkie potrzebne w ciągu dnia przedmioty. Dostępna w wielu kolorach m.in. białym, czerwonym, granatowym, szarym, czarnym, ochra, piaskowym.

Model DORIANA to duża torba na ramię wykonana ze 100% regenerowanej skóry naturalnej. W zależności od potrzeb można przekształcić ją na 3 różne sposoby w zależności od położenia rączki w oczkach i zatrzasków. W ofercie marki znajdują się do wyboru 3 wymienne uchwyty: ze skóry w kolorze czarnym, łańcuch „Cartier” oraz łańcuch z żywicy w kolorze miodowym, lub kości słoniowej.

W ofercie marki znajdziemy również kopertówkę POUCH. Wykonana z silikonu prosta torebka do ręki zapinana jest na zamek błyskawiczny z drobnym akcentem w postaci logo marki wykończony błyszczącym niklem. Dampaì to nie tylko kreatywne spojrzenie na damską modę, która nie musi być tylko estetyczna, ale również wygodna, a dzięki swojej uniwersalności i możliwości ciągłych zmian elementów, dodatków i zapięć, daje klientkom możliwość decydowania o sobie i swoim wyglądzie.

O marce Dampaì


Marka DAMPAI` od 2011 roku tworzy torby, biżuterię i akcesoria, które odznaczają się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością. W procesie produkcji marka kieruje się świadomym i ekologicznym podejściem do mody. Autorką projektu i założycielką marki jest włoska architekt Simona Giovannetti. Projekty Dampaì wyróżniają: prosta forma, żywa kolorystyka, różnorodność, możliwość dostosowania produktów do własnych potrzeb i wysokiej jakości materiały. Torby powstają przede wszystkim: ze skóry pochodzącej z recyclingu, silikonu oraz tworzywa EVA. Celem marki jest tworzenie produktów o dużych walorach estetycznych z dbałością o najmniejszy szczegół, ale również funkcjonalnych. Do dyspozycji klientów powstał sklep internetowy oraz butik stacjonarny znajdujący się na Saskiej Kępie w Warszawie,
przy ul. Walecznych 27/10.

Materiały prasowe