OGROMNY SUKCES JUSTYNY ROŻEK PODCZAS RADOM FASHION SHOW 2019

W sobotę 24 sierpnia Radom stał się polską stolicą mody, a to za sprawą kolejnej VIII edycji konkursu dla młodych i zdolnych projektantów Radom Fashion Show 2019.

Współpracuję z organizatorami, czyli z Łaźnią Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galerii już od kilku lat. To dla mnie zaszczyt i wyróżnienie, że po raz kolejny mi zaufali i po raz kolejny byłam odpowiedzialna za backstage oraz pierwszy raz objęłam patronat medialny nad wydarzeniem.

JURY KONKURSU

Beata Drozdowska– Dyrektor Łaźni- Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii- przewodnicząca jury, Zofia De Ines– kostiumolog, Hanna Hajdała- Markowska-kierownik na wydziale wzornictwa na Wydziale Materiałoznawstwa Technologii i Wzornictwa, Lidia Przybylska– redaktor naczelna magazynu „Moda w Polsce”, Krystyna Joanna Szymańska– artysta, plastyk, dyrektor szkoły plastycznej i Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Radomiu, przedstawiciele MODAVISION Fashion Show z Magdaburga: Annica Hilger, Ganna Romanowa oraz Wojciech Bokłago de Bof.

POKAZY MODY I LAUREACI

I MIEJSCE- JUSTYNA ROŻEK. Kolekcja „Harmony” inspirowana kulturą skandynawską

II MIEJSCE zdobył duet RAD- Maciej Józwicki i Juliusz Rusin, z kolekcją „Wiesia”

III MIEJSCE ALEKSANDRA JENDRYKA. Kolekcja „Rebubble”

WYRÓŻNIENIA: ADRIAN KRUPA ORAZ ANDŻELIKA ANNA OŻDŻYŃSKA

POZOSTALI PROJEKTANCI I ICH KOLEKCJE

ANNA HASIAK, IRENEUSZ WĄSIK, JOANNA MAŁECKA, KLAUDIA KLIMAS, AGNIESZKA SZLAGA

11 OSTATNI I FINAŁOWY POKAZ MODY- PAULINA ŁĘCKA NOZA NOVA

Prowadzenie Gali Mateusz Szymkowiak, choreografia Szkoła Tańca Rockstep Tomasz i Monika Giermudowie, makijaż Shindai Day Spa Radom, fryzury Hair Friends

Przed pokazami mogli Państwo zobaczyć drużynę siatkówki kobiecej E.Leclerc Radomka oraz taneczne show wykonaniu najbardziej utytułowanych tancerek z Radomskiej Szkoły Tańca Rockstep z grupy Rockstep Crew.

Wieczór umilił występ Mariki

Fot: Dariusz Janas Photography https://www.facebook.com/dariuszjanasphotography/