OPERA FASHION NIGHT.

OPERA FASHION NIGHT.
 

Wczoraj, 27 lutego w warszawskim klubie Opera Club Warszawa, przy Placu Teatralnym 1 odbył się event „Opera Fashion Night”  zorganizowany przez Magazyn Moda & Styl.


Event poprowadziła Joanna Opozda www.facebook.com/opozdajoanna?fref=ts  aktorka i modelka. Joannę możemy podziwiać i jej kunszt aktorski w takim serialu jak „Pierwsza miłość” jako Jowitę oraz w serialu „M jak miłość” gdzie gra Agatę.
W programie imprezy odbyły się dwa pokazy mody: By Mielczarkowski  www.facebook.com/pages/By-Mielczarkowski/693482467433709?fref=ts  oraz Anais Apparel  www.facebook.com/anais.apparel?fref=ts  oraz mogliśmy wysłuchać pięknego recitalu Moniki Urlik www.facebook.com/pages/Monika-Urlik/246590588713724?fref=ts

Prowadząca imprezę Joanna Opozda.

Kochani musicie mi wybaczyć z przyczyn technicznych i niestety niezależnych ode mnie nie posiadam zdjęć z pierwszego pokazu by Mielczarkowski.

Między pokazami mogliśmy wysłuchać pięknego recitalu Moniki Urlik, którą mogliśmy podziwiać w programie The Voice Of Poland.

Ostatnią atrakcją wieczoru był pokaz seksownej bielizny marki Anais Apparel. Mam takie wrażenie, że równie z niecierpliwością czekali na pokaz tak samo mężczyźni jaki i Panie.

Ścianka: