OVERVIEW PO RAZ TRZECI!

Polacy coraz chętniej doceniają propozycje od naszych rodzimych projektantów.


Przybywa też wydarzeń, które pozwalają nam zapoznać się z ich twórczością. Jednym z najciekawszych wydarzeń sezonu jest organizowany już po raz 3 przegląd trendów OVERVIEW!


Impreza odbędzie się 14 marca na Mysiej 3 w Warszawie. To jedno z niewielu wydarzeń, które kompleksowo przedstawia propozycje twórców. Organizatorzy zaplanowali 3 panele wieczornych pokazów. Do udziału zaprosili wyłącznie wyselekcjonowanych projektantów mody autorskiej, tworzonej z pasji. Dbając przy tym o różnorodność. Na wybiegu zobaczymy najnowszą kolekcję Marzeny Kowalskiej. Projektantka jak zwykle stawia na minimalistyczny krój, stonowaną kolorystykę. Prostotę formy dodającą jakże zmysłowej elegancji. Karolina Tokarska natomiast zaprezentuje elegancką i jednocześnie prostą w swej formie linię bielizny. Angelika Józefczyk kolejny raz eksperymentuje z kolorem i fakturą ubrań. Gościem specjalnym Overview będzie Lidia Kalita, która jest obecnie znana nie tylko ze spektakularnych kreacji idealnych na czerwony dywan lecz również oryginalnych projektów podkreślających indywidualny styl kobiet w codziennym życiu.


Już w południe otwarta zostanie strefa Atelier z showroomami twórców. Będzie otwarta dla wszystkich gości. Oprócz wcześniej wymienionych projektantów znajdziemy tam również m.in. najwyższej jakości biżuterię GROOVY, wyjątkowe muszki MUCHAMA, delikatną, subtelną i kobiecą biżuterię Matyldy Zielińskiej, czy unikatowe torby D’Art.


Overview za każdym razem przyciąga wielu gości i klientów spragnionych najnowszych trendów. Impreza jest chętnie odwiedzana przez celebrytów, dziennikarzy, stylistów i blogerów.

Materiały prasowe. Patronat medialny nad wydarzeniem.