OVERVIEW WYZNACZA TRENDY NA WIOSNĘ

Za nami przegląd wiosennych trendów polskich projektantów Overview na Mysiej 3 w Warszawie. W ostatnią sobotę marca najlepsi twórcy zaprezentowali swoje kolekcje na wybiegu oraz w strefie showroomowej.

Pokazy odbywały się w trzech panelach, już podczas pierwszego widownia wypełniła się po brzegi. Wśród gości znalazło się wielu dziennikarzy, aktorek i blogerów. Marka Cat Cat studio zaprezentowała kolekcję Spring Wind, jej wspaniałym dopełnieniem był makijaż stworzony przez stylistki Ingrid Cosmetics. Obecni goście zachwycili się geometryczną kolekcją marki ROWK. Projektantka marki, Kamila Ostrowska postawiła w sezonie Spring 2019 na nową energię w postaci ciekawych deseni i kolorów, doprawionych jak zwykle nieśmiertelną czernią. Uwagę przyciągnęła również prezentacja marki Patka, która cechowała się pastelowymi kolorami. Autorka kolekcji zaproponowała również niebanalne kostiumy kąpielowe.

Drugi panel otworzył pokaz „Trzy wymiary kobiecości”. Publiczność ciepło przyjęła wiosenną kolekcję marki Shiert By Marzena Kowalska, której dopełnieniem była biżuteria i torebki marki Collarme oraz buty Hammer. Później w rytmie piosenki „Let’s dance” Dawida Bowiego modelki zaprezentowały projekty krakowskiej projektantki Joanny Moskal. Po raz kolejny udowodniła, że potrafi łączyć modę ze sztuką. Objawieniem imprezy okazała się kolekcja młodej projektantki Aleksandry Jagielskiej. Podczas wydarzenia odbył się debiut jej autorskiej marki ALE YA, a jej pierwsza kolekcja Prima Primavera wywołała furorę.

Ostatni panel otworzył pokaz Michała Starosta. Swoją nową kolekcją udowodnił, że jest mistrzem wysokiego krawiectwa, uzupełnieniem pokazu była biżuteria Chili Ireneusz Glaza. Ciekawą paletę kolorów pokazała łódzka projektantka, Marta Kuszyńska. Uzupełnieniem ubrań były akcesoria- multikulturowe saszetki na skórzanym pasku z ozdobnymi brelokami. Z kolei kolekcja Angeliki Józefczyk wyróżniała się zwiewnymi sukienkami wykonanymi z ciekawych tkanin oraz oryginalnymi damskimi marynarkami.  Imprezę zamknął pokaz kolekcji Jarosława Ewerta inspirowanej filmem przeminęło z wiatrem. Dopełnieniem kolekcji były kwiatowe upięcia modelek o które zadbał salon fryzjerski Le desir oraz stworzone specjalnie do kolekcji buty marki Hammer.

W przerwach pomiędzy pokazami publiczność odwiedzała showroom w którym oprócz wspomnianych projektantów spotkać można było m.in. nieszablonowe muchy od marki Muchama, czy najnowszą kolekcję Todos.

Pozostaje nam czekać z niecierpliwością do jesieni, kiedy to odbędzie się druga edycja wydarzenia!

Materiały prasowe