PIASEK PUSTYNI

PIASEK PUSTYNI

Piasek pustyni, beże, wszystkie kolory ziemi najbardziej właśnie kojarzą się z wakacjami i urlopem. Safari, pustynia, wydmy na plaży, to idealne miejsce na odzież w tych właśnie barwach, ponieważ są to kolory, które tak jak biały odbijają promienia słoneczne.

Często możemy kupić odzież szytą z lnu właśnie w tych odcieniach, jest przewiewna, dzięki temu aż tak bardzo się nie pocimy, jest wprost idealna na upalne lato.

STYL SAFARI

Do tego stylu nie tylko zaliczamy beże, ale również odcienie piasku, ziemi i khaki. W tym stylu znajdziemy również apaszki, frędzle, kapelusze, plecaki, plecione worki, rzemyki, skórzaną biżuterię, buty kowbojki. Fryzury zwiewne i lekkie oraz włosy plecione w warkocz. Makijaż powinien być bardzo naturalny i subtelny.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

PORADY STYLISTKI

Z analizy kolorystycznej niestety wiemy, że beże i kolory ziemi nie dodają nam urody. Przy samej twarzy jeśli będziemy nosiły ten kolor, będziemy wyglądały na zmęczone, dlatego ja zastosowałam mały trik stylizacyjny. Założyłam kolorową apaszkę, najbliżej mojej twarzy, która wpisuje się w moją analizę kolorystyczną. Oddzielenie beżu spowodowało, że twarz się rozpromieniła a ja dodałam sobie energii.

Kolor beżowy można praktycznie połączyć z każdym innym kolorem, ponieważ to odcień neutralny, tak jak kolor szary. Dla mnie najładniej beż łączy się z kolorem zielonym, czerwonym, niebieskim, różowym, brązowym, żółtym, złotym i czarnym.

Autor tekstu i zdjęć Fashion and STYLE Emilia Wróbel

MOJA STYLIZACJA

  1. Sukienka- MOHITO
  2. Apaszka- RESERVED
  3. Torebka- STRADIVARIUS
  4. Buty- H&M
  5. Pierścionek- NO MANE
  6. Paznokcie- SKINESTETIC RADOM

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓Reklama. Przejdź do sklepu↑↓