PIERWSZE KLUBOWE SPOTKANIE Z CYKLU CELEBRATION OF LIFE

PIERWSZE KLUBOWE SPOTKANIE Z CYKLU CELEBRATION OF LIFE

W dniu 16 kwietnia br. w CH ARKADA, odbyło się pierwsze klubowe spotkanie z cyklu Celebration of Life, połączone z premierą nowej odsłony pisma branżowego NAJWSPANIALSZE – OBLICZE PIĘKNA I ZDROWIA oraz z uroczystym otwarciem przedsięwzięć biznesowych STOMATOLOGII MILORD & BISTRO U CHŁOPAKÓW & OPTYK NA SOLCU & CUKIERNI I KAWIARNI DOUX.

Data szesnasty kwietnia, w fazie Srebrnego Globu w Nowiu była wyjątkowym, wiosennym dniem na spotkanie klubowiczek CLASSY WOMEN i na dobrą passę nowo otwartych firm.

Inicjatorką i pomysłodawcą spotkań klubowych jest Monika Nogalska – dziennikarka, redaktor naczelna Magazynu NAJWSPANIALSZE, rzecznik prasowa  ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW, założycielka klubu CLASSY WOMEN. Współorganizację zawdzięczamy aktywnej, znanej businesswoman Krystynie Lempek – właścicielce SALONU PIĘKNOŚCI MILORD, STOMATOLOGII MILORD i NIERUCHOMOŚCI MILORD, filantropce z trendami niesienia pomocy dla ognisk szkolno-wychowawczych i dzieci ulicy, pasjonatkę i propagatorkę zdrowego stylu życia.

Okazją do spotkania było przede wszystkim pragnienie wspólnego spotkania na żywo, bez wirtualności, w celebracji życia, powszechnej normalności oraz zacieśniania psychologii relacji biznesowych.

Spotkanie Celebration of Life, było zadedykowane kobietom z klasą, armii kobiet, zachowującym etykę w biznesie i w życiu prywatnym. Towarzystwa paniom dotrzymali również panowie, wspierający kobiece idee.

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Wieczór dla pań miał również przesłanie dydaktyczne, które w niezwykle interesującym wykładzie ASYMETRII ŻYCIA – przedstawiła ekspertka, perła coachingu – Beata Borucka.

W aspekcie biznesowym na rynkach europejskich, doradzał klubowiczkom założyciel i właściciel marki PABLO COLOR – Tomasz Januszewski.

Goście mieli okazję celebrować „prasowe czelendżu” magazynu branżowego NAJWSPANIALSZE (beauty, spa, wellness, moto, fashion, medical, hotels, fitness, sun) skorzystać z porad higienistki stomatologicznej Agnieszki Barbanell – Kossek i poznać nowoczesny, bezinwazyjny proces wybielenia zębów metodą PREVDENT, sprawdzić swój wzrok i wyostrzyć go w rasowych, markowych okularach w Salonie OPTYK NA SOLCU oraz zdegustować zmysłowe kulinaria serwowane na mchu i drzewnych konarach, przygotowane przez BISTRO U CHŁOPAKÓW.

Spotkanie na żywo, odbyło się w asyście serdecznych partnerów biznesowych i przyjaciół, na co dzień rozbudzających zmysły na Instagramie i Facebooku, w swoich firmach oraz na rynku krajowym i międzynarodowym – doskonałymi projektami, najwyższej jakości usługami, markowymi produktami: PABLO COLOR, REDAKCJI NAJWSPANIALSZE, CYFROWI PL, STOMATOLOGII MILORD, NIERUCHOMOŚCI MILORD, SALONU PIĘKNOŚCI MILORD, OPTYKA NA SOLCU, ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW, HOTELU MEDI SPA BIAŁY KAMIEŃ, REDAKCJI MAGAZYNU PRZEDSIĘBIORCY.EU, CUKIERNII I KAWIARNI DOUX, OBIEKTU REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWEGO TERM SZAFLARY , LINGWISTYCZNEJ  SZKOŁY WYŻSZEJ W WARSZAWIE, BISTRO U CHŁOPAKÓW, TEATRU WARSZAWSKIEJ OPERY KAMERALNEJ – pod dyrekcją dr ALICJI WĘGORZEWSKIEJ, LIDERKI COACHINGU BEATY BORUCKIEJ, ATV TV, FASHION and STYLE EMILIA WRÓBEL i PORTALU PREZESKA.

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Partnerzy wydarzenia ufundowali cenne prezenty dla klubowiczek, między innymi ekskluzywne kosmetyki od PABLO COLOR, markowe okulary od OPTYKA NA SOLCU, zaproszenia przekazane przez gwiazdę sceny operowej, dr Alicję Węgorzewską – Dyrektor TEATRU WARSZAWSKIEJ OPERY KAMERALNEJ – na spektakl operowy NOWY DON KISZOT – CZYLI STO SZALEŃSTW Stanisława Moniuszki, voucher weekendowy na pobyt w HOTELU MEDI SPA BIAŁY KAMIEŃ w Świeradowie Zdroju, voucher w podróż w Tatry i pobyt w SPA od TERM SZAFLARY, voucher na kurs języka angielskiego od LINGWISTYCZNEJ SZKOŁY WYŻSZEJ, voucher na wiosenną metamorfozę w SALONIE PIĘKNOŚCI MILORD, dydaktyczno-naukowe zaproszenie na Pierwszy Polsko-Niemiecki Kongres Prawniczy, organizowany przez Uczelnię Łazarskiego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz ŚWIATOWY KONGRES POLAKÓW, zestaw płyt z muzyką relaksacyjną  NAJWSPANIALSZA PL, voucher na WIECZÓR DLA PARY w BISTRO U CHŁOPAKÓW, kupony na intelektualny E-BOOK SWOT & SO WHAT wydany przez trener biznesu, perłę coachingu Beatę Borucką. „SWOT & SO WHAT?”

 

Uśmiech licznie przybyłych, zadowolonych gości, utrwalony został w obiektywie Rafała Groneckiego – CYFROWI PL.

Wywiady z gośćmi i gwiazdami show biznesu na ściance PABLO COLOR – głównego sponsora wydarzenia – przeprowadzili popularni reporterzy ATV TV.

Na deser goście skosztowali afrodyzjakalnego tortu bezowego z malinami, przygotowanego przez mistrza cukiernictwa Piotra Trepkę – właściciela CUKIERNI i KAWIARNI DOUX przy ulicy Kondratowicza 37.

Foyer trwało przy akompaniamencie muzyki chillout NAJWSPANIALSZA PL, w blasku świec i w dobrym tonie rozmów biznesowych.

O look hairstyle & manicure & white smile organizatorek zadbały dyplomowane specjalistki z SALONU PIĘKNOŚCI i STOMATOLOGII MILORD.

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Spotkanie klubowe rozpoczyna cykl mariaży dla kobiet z klasą i pasją.

Wkrótce zostaną Państwo wtajemniczeni w premiery wydarzeń kulturalno-biznesowych, gal, kongresów, kreatywnych projektów, które objawimy w nowej odsłonie – już maju 2018.

W podziękowaniu Gościom, Redakcjom, Redaktorom, Partnerom i Sponsorom …

Materiały prasowe

GALERIA ZDJĘĆ

 

Reklama. Przejdź do sklepu↓