PŁASKI BRZUCH, TALIA OSY, ZGRABNE UDA– JEDNYM SŁOWEM SYLWETKA, KTÓRĄ Z DUMĄ POKAŻESZ NA BASENIE I PLAŻY!

PŁASKI BRZUCH, TALIA OSY, ZGRABNE UDA– JEDNYM SŁOWEM SYLWETKA, KTÓRĄ Z DUMĄ POKAŻESZ NA BASENIE I PLAŻY!

Aż 1200 mg ekstraktu z african mango to odchudzanie, któremu podda się nawet najbardziej uparty tłuszcz z brzucha czy ud! 

African Mango Slim to preparat w kapsułkach po brzegi wypełniony ekstraktem z afrykańskiego mango, drzewa z gatunku Irvingia gabonensis. To roślina od lat znana ze swojego działania przyśpieszającego metabolizm.

A wiesz co da Ci szybszy metabolizm? Pokarm, który będziesz spożywać, będzie szybciej trawiony i zamieniany na energię. Przez to przestanie się odkładać, a Twój organizm zacznie wykorzystywać zgromadzone wcześniej zapasy tłuszczu i je… spalać!

Chcesz kupić, kliknij w grafikę↑

 

Podjadanie i nadmierny apetyt? African Mango Slim wyeliminuje i ten problem. Bez trudu i żalu pozbędziesz się nieodpartej ochoty na słodycze, chipsy i gazowane napoje.

Reklama. Przejdź do sklepu↑

 

Koniec z wałkami tłuszczu i ciuchami w rozmiarze XL!

Afrykańskie mango

  • hamuje apetyt
  • daje uczucie sytości
  • przyśpiesza metabolizm
  • wspomaga trawienie
  • ma pozytywny wpływ na cholesterol

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze African mango?

Aż 1200 mg ekstraktu w dziennej porcji!

Większa dawka = większa skuteczność! W dziennej dawce naszego produktu zawarliśmy aż 1200 mg czystego ekstraktu z afrykańskiego mango. Spróbuj znaleźć inny preparat, który dałby Ci go aż tyle!

W każdej kapsułce sam ekstrakt – bez żadnych dodatków!

Barwniki, wypełniacze, inne dodatki. Obecnie jest ich zdecydowanie za dużo we wszystkim, co spożywamy. Dlatego postaraliśmy się, by nasz preparat był wolny od wszelkich zbędnych dodatków! African Mango Slim to czysty ekstrakt z afrykańskiego mango zamknięty w kapsułce wolnej od barwników.

Pewność i dyskrecja

Zamawiając u nas African Mango Slim zyskujesz absolutną pewność, że otrzymasz oryginalny produkt. Taki, który zawiera dokładnie to, co widzisz w wykazie składników na opakowaniu. Dodatkowo masz pewność absolutnej dyskrecji – nikt się nie dowie, co kupujesz. Preparat przyjdzie prosto do Twoich drzwi lub gdziekolwiek sobie tego zażyczysz.

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Badania potwierdzają: to działa!

Wiele substancji obiecuje, że rozprawi się z Twoim tłuszczem. Ale tylko za niektórymi stoją naukowe badania, które potwierdzają efekty!

Afrykańskie mango zostało gruntownie przebadane na jednym z uniwersytetów. W badaniu, które trwało 4 tygodnie wzięło udział 40 osób z nadwagą. 28 osób przyjmowało wyciąg z afrykańskiego mango, a pozostali placebo.

Po 4 tygodniach porównano spadek wagi w obu grupach. Jak się okazało, u osób w grupie przyjmującej mango, spadek masy był średnio 4-5 razy większy, niż u osób przyjmujących placebo!

Drugie przeprowadzone badanie odbyło się z wykorzystaniem innego wyciągu z mango – IGOB131. 102 osoby podzielono na 2 grupy, które podobnie jak w poprzednim badaniu otrzymywały afrykańskie mango i placebo. Rezultaty badania były podobne do poprzedniego – masa przy stosowaniu african mango wyraźnie się zmniejszyła.

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Polecany przez dietetyków!

Afrykańskie mango to jedna z niewielu egzotycznych roślin, których odchudzające działanie zostało potwierdzone badaniami. Z tego powodu chętnie polecam je osobom, które przychodzą do mnie po porady. Na rynku jest dość duży wybór tego rodzaju preparatów, ale ja szczególnie cenię sobie African Mango Slim. Po pierwsze, konkretna dawka ekstraktu z owoców afrykańskiego mango zapewnia konkretne efekty. Po drugie: ten produkt po prostu mnie jeszcze nie zawiódł. Polecałem go kobietom, mężczyznom, starszym, młodszym, ludziom o znacznej nadwadze i tym, którzy chcieli tylko lekko schudnąć. W każdej sytuacji African Mango Slim dawał oczekiwane rezultaty moim podopiecznym.

Łukasz Paprocki, dietetyk

Materiały prasowe

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓