PŁASZCZ W WIOSENNEJ STYLIZACJI

Płaszcz długi czy krótki, w jednym kolorze czy wielobarwny, nie ma znaczenie, ponieważ jak co roku zachwyca w wielu wiosennych stylizacjach. Od bardzo dawna mocno osadzony w trendach, jest modny i stylowy.

Płaszcz doda nam klasy i szyku, każda z nas lubi wyglądać elegancko, właśnie z tego powodu tak bardzo często po niego sięgamy.


Projektanci lansują klasyczne trencze, awangardowe, odważne wzory panterki i węża oraz skórzane modele rodem z Matrixa. Ja tym razem postawiłam na klasykę w bardzo małą kratkę.

PORADY

W sezonie wiosna-lato 2019 oprócz klasycznych, beżowych i piaskowych trenczy, będą bardzo modne wszystkie w odcieniach zieleni z turkusem, żółte i pomarańczowe. Płaszcze w tym sezonie będziemy nosić do białych kowbojek, trampek, neonowych szpilek oraz eleganckich, toffi total loków.

STYLIZACJA

Postawiłam tym razem na stylizację bardziej stonowaną w szarościach i kremach. Uwielbiam kolory, które dodają energii, dlatego jako dodatki dobrałam torebkę, kolczyki oraz szminkę w czerwonym kolorze. Płaszcz w drobną szaro- białą kratę idealnie współgra z szarymi spodniami i szpilkami również w kratę.

Autor tekstu Emilia Wróbel
https://www.facebook.com/FashionAndStyle4/

Fot: Wojtek