PLEJADA GWIAZD NA NAJNOWSZYM POKAZIE PINKO WIOSNA LATO 2023

W piątek 28 października w hotelu Warszawa odbył się pokaz najnowszej kolekcji na wiosnę i lato 2023 włoskiej marki Pinko.

Na pokazie pojawiło się mnóstwo celebrytów i gwiazd, m.in.: Karolina Pisarek, Natalia Janoszek, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Leitner, Sylwia Madeńska, Katarzyna Ankudowicz, Anna Nowak, Iga Krefft, Aleksandra Szol, Harry Jefferson, Paulina Sykut- Jeżyna, Michalina Sosna, Magdalena Antosiewicz, Magda Bereda, Stefano Terrazzino, Zosia Ślotała, Monika Miller, Katarzyna Zdanowicz, Blanka Lipińska, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Agnieszka Kaczorowska- Pela. Większość z Pań postawiło na garnitury w wydaniu oversize i tak na przykład Karolina Pisarek zdecydowała się na czarny look z lekko rozszerzanymi spodniami i marynarką założoną na gołe ciało, a Ida Nowakowska-Herndon pojawiła się natomiast w szarym garniturze, do którego dobrała czerwony top. Obie Panie prezentowały się pięknie.

Agnieszka Kaczorowska-Pela przyciągała uwagę prześwitującą czarną kreacją, do której dobrała srebrne kozaki. Paulina Sykut- Jeżyna ubrana cała na różowo w piękny garnitur. Na wieczorne wyjścia to jednak kolor czarny jest najczęściej ubierany i tu nasi celebryci nie zawiedli. W czerni pięknie prezentowała się Natalia Janoszek, Karolina Pisarek, Małgorzata Tomaszewska i Klaudia El Dursi.

A jakie jest Wasze zdanie, chętnie się dowiem… 🙂

Na temat samej kolekcji możecie przeczytać pod linkiem: http://fashionstyle.blog/2022/11/02/pinko-najnowsza-kolekcja-wiosna-lato-2023/

GWIAZDY NA POKAZIE

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel

Fot: https://akpa.pl/imprezy.php?id=66208&type=48413&width=1519