PO 40-STCE CZAS NA MAŁE ZMIANY!!!

PO 40-STCE CZAS NA MAŁE ZMIANY!!!

W zeszłym roku skończyłam 40 lat i nie będę ukrywała tego faktu, swoje urodziny obchodziłam hucznie w gronie rodziny i przyjaciół. Dużo ludzi mi mówi, że nie wyglądam na swoje lata i jest mi z tego powodu bardzo miło, ale ani lustra, ani  czasu, ani dowodu nie oszukam.

Niektórzy mówią, że trzeba zestarzeć się z godnością, zgadzam się z tym, ale dlaczego chodź w małym stopniu mamy sobie nie pomóc zabiegami  medycyny estetycznej, tym bardziej, że teraz są dostępne w wielu klinikach. Każda z nas chce zatrzymać młodość jak najdłużej i ja również chcę, oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Byłam i jestem przeciwniczką jeśli chodzi o operacje plastyczne tylko dla własnego kaprysu, bo to co naturalne jest najpiękniejsze, co innego jeśli chodzi o operacje, które się robi ze względu na zdrowie.

Trzy tygodnie temu odwiedziłam lekarza w Puławach, którego poleciła mi moja znajoma. Przyjął mnie znany dr n. med. Jerzy Berbecki, specjalista neurolog, lekarz medycyny estetycznej, jego klinika znajduje się w Puławach, ul. mjr Bernaciaka „Orlika” 6/U1. Zostałam przyjęta bardzo miło i profesjonalnie. Zanim wykonał zabieg, najpierw skrupulatnie przeprowadził ze mną wywiad i dokonał analizy mojej cery, by móc dobrać do moich potrzeb odpowiedni zabieg. Po omówieniu zdecydowaliśmy się na botox czoła, zmarszczek wokół oczu, tzw.”kurze łapki” oraz nos. Całość została wykonana tak, aby wszystko wyglądało bardzo naturalnie, nie chciałam abym była „wyprasowana”, ale by moje zmarszczki, które zaczęły się już pojawiać, zostały delikatnie wygładzone. Zabieg trwał około 15 minut i nie był aż tak bolesny, jak się tego spodziewałam. Więcej informacji na temat zabiegu, który został u mnie wykonany możecie przeczytać TUTAJ  Jestem bardzo zadowolona i już widać efekty zabiegu, które utrzymają się około 6 miesięcy. Jednym słowem jestem zachwycona i polecam lekarza Pana Jerzego Berbeckiego  https://www.facebook.com/jerzyberbecki

Link do strony kliniki podaję TUTAJ i oczywiście POLECAM klinikę KLINIKA BERBECKI