POCHWAŁA KOBIECOŚCI W NOWEJ KOLEKCJA AIR’17 EWY ŁUKAWSKIEJ

POCHWAŁA KOBIECOŚCI W NOWEJ KOLEKCJA AIR’17 EWY ŁUKAWSKIEJ

Projektantka Ewa Łukawska właśnie pokazała efekty swojej współpracy z cenionym fotografem Rafałem Dąbrowskim! Projektantka ujawniła zdjęcia ze wspólnej sesji nowej kolekcji AIR’17 z udziałem zjawiskowej Dominiki Sornat, robiącej karierę w modelingu na świecie.

Nowa kolekcja nosi tytuł „AIR”, czyli „Powietrze”. Symbolizuje tęsknotę kobiet za wolnością i możliwością realizacji swoich pasji, które dają prawdziwą radość i szczęście. Kolekcja zrodziła się z zachwytu projektantki podróżami, tymi realnymi i palcem po mapie – jako marzenie do zrealizowania w przyszłości dzięki kobiecej determinacji i pracy.

Łukawska zachęca kobiety, by nie rezygnowały z siebie, do uwierzenia w swoje możliwości pomimo przeciwności, które zawsze pojawią się na naszej drodze i słowom krytyki, których nikt nie będzie nam szczędził. Kolekcja AIR stanowi także zachętę do tego, by zacząć działać i odważyć się zrobić pierwszy krok w dziedzinie, w której do tej pory brakowało nam wystarczającej motywacji: w nowej pracy, biznesie, w związku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja jest także kontynuacją nowej estetyki w projektach Ewy Łukawskiej, którą już drugi sezon propaguje projektantka. Po kolekcji Freedom na sezon AW 16/17, Łukawska po raz kolejny sięga do krawiectwa, które jest jednocześnie manifestem silnych i świadomych swoich potrzeb kobiet.

Reklama. Przejdź do sklepu ↑

W kolekcji AIR odnajdziemy dwie linie ubrań. Militarną do noszenia na co dzień i elegancką przeznaczoną do pracy i na większe wyjście. W obu liniach kluczową rolę odgrywa wygoda. Projektantka stawia sobie za cel, by kobieta nosząca jej ubrania czuła się w nich, jak w drugiej skórze.

Najnowsza kolekcja ledwo pojawiła się na rynku, a już podbiła serca klientek. Kolekcję AIR wybrał też na swoją nowa trasę koncertową zespół Blue Cafe. Na scenie zobaczymy m.in. cekinowe koszule i marynarki z motywem militarnym.

Informacje o projektantce:

Ewa Łukawska to utalentowana projektantka z Kielc, która tworzy damskie kolekcje ubrań w nowoczesnym i eleganckim stylu, ze świetnej jakości materiałów.

Ewa Łukawska projektuje dla kobiet odważnych, silnych, pewnych siebie, a jednocześnie wrażliwych i delikatnych. Jej ubrania to klasyczna elegancja, w której świetnie będzie wyglądała każda kobieta, bez względu na rozmiar.

W kolekcjach projektantki można znaleźć: dopasowane sukienki, eleganckie płaszcze, spodnie i spódnice, ale też ubrania casualowe i balowe suknie na wielkie wyjście.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektantka wypracowała swój własny, indywidualny styl, w którym dużą rolę odgrywają świetne krawiectwo, przemyślane detale, a esencję stanowi kobiecość.

Obecnie pracuje pod własnym nazwiskiem prowadząc butik i autorskie atelier w Kielcach. Kolekcje Łukawskiej można też kupić w partnerskich butikach na terenie Polski m.in. Magia w Kielcach , Jolii we Wrocławiu i Wizerunkownia w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Rafał Dąbrowski

Modelka: Dominika Sornat

Make-up & hair: Koleta Colette Gabrysiak

Produkcja: LHCG – Lion’s Head Communications Group

Asysta: Michał Mazurek

Buty: Kazar

 

 

 

 

 

 

Materiały prasowe

Reklama. Przejdź do sklepu ↓

201705_W_Festival_1000x200 Image Banner 1000 x 200

Reklama. Przejdź do sklepu ↑ ↓
09022017 750x200 Image Banner 750 x 200

Reklama. Przejdź do sklepu ↑ ↓
Nowa kolekcja 2017 Image Banner 750 x 100