POCZTÓWKI Z BALI- SESJA WIZERUNKOWA NOWEJ KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA NA SEZON WIOSNA/LATO 2019

Piaszczyste plaże, bujna roślinność i tradycyjna architektura Azji południowo-wschodniej – tak Łukasz Jemioł zaprasza nas w romantyczną podróż po magicznej wyspie Bali. A to za sprawą zjawiskowej sesji wizerunkowej z udziałem jego najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2019 autorstwa Basi Czartoryskiej.

Nostalgia do mody minionych czasów i inspiracja różnymi epokami historycznymi, w połączeniu z minimalistycznymi i nowoczesnymi formami, dały efekt nowej kolekcji Łukasza Jemioła na sezon wiona-lato 2019. Niedosłowne, nonszalanckie i eklektyczne stylizacje  projektanta stały się głównym bohaterem sesji mającej miejsce na pięknej i nieokiełznanej wyspie Bali: na Seseh Beach i w Canguu.

Nowa sesja wizerunkowa autorstwa Basi Czartoryskiej, której asystowały Natalia Zawada i Pola Golik, w pełni oddaje klimat wiosenno-letniej kolekcji projektanta. Eteryczne, zwiewne i kobiece ubrania świetnie wpisały się w otoczenie wyspy. Na zdjęciach możemy dostrzec naturalną, lecz zjawiskową kobietę (w tej roli Kristina z agencji Bali Model Agency) zdającą się być jej mieszkanką. Zaprasza ona do swojego melancholijnego świata, zachowując przy tym nutę tajemniczości. Zdjęcia przypominają pocztówki z najpiękniejszych, nieeksplorowanych przez turystów miejsc, sprawiając wrażenie bardzo intymnych, a Bali ukazana jest jako miejsce ucieczki od świata i zaczerpnięcia oddechu

Prezentowane na fotografiach sylwetki to przede wszystkim zwiewne sukienki boho i luźne koszule idealnie wpisujące się w gorący i wilgotny klimat indonezyjskiej wyspy. Charakterystyczne detale, takie jak rozbudowane rękawy, falbany i wiązania przy szyi, dodają ubraniom lekkości i powabu. Wśród kolorów wyróżnić można biel, beż i błękit – występujący również w formie printów inspirowanych holenderskimi wazami oraz bardzo modnego w tym sezonie wzoru tie-dye.

Warto przypomnieć, że poza wyjątkowymi krojami, kolekcja Łukasza Jemioła na sezon wiosna-lato 2019 to również wysoka jakość takin i wykończenia. Projektant wykorzystał takie szlachetne materiały, jak jedwabie, koronki, żakardy, plecionki oraz bawełna.

Nowa kolekcja Łukasza Jemioła jest dostępna stacjonarnie, w butiku przy ul. Mokotowskiej 26 w Warszawie, w Łodzi, w CH Manufaktura przy ul. Karskiego 5, oraz online na www.jemiol.com/pl.

Fotograf: Basia Czartoryska (Instagram: @basiaczartoryska)

Modelka: Kristina M, Bali Model Agency

Asystentki fotografa: Natalia Zawada (Instagram: @natizawada), Pola Golik (Instagram: @polcia007)

***

Łukasz Jemioł – projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. prestiżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjach odważnie łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe