PODKRĘĆ SWOJĄ STYLIZACJĘ- BALDOWSKI 2019/2020

Podkręć swoją stylizację z kozakami i botkami z nowej kolekcji Baldowski

Choć ostatnie tygodnie były dla nas bardzo łaskawe, a złota polska jesień ogrzewała nas wręcz letnimi promieniami słońca, kalendarza nie da się oszukać. Jesień nastała w pełni. Oznacza to, że z naszych szaf zaczynamy wyjmować wełniane płaszcze i swetry, ciepłe kożuchy, a na nogi zakładamy botki i wysokie kozaki. Marka Baldowski w swojej nowej kolekcji proponuje wiele różnorodnych modeli na chłodniejsze dni, które ożywią nasze stylizacje.

W propozycjach marki na nowy sezon znajdziemy bardzo dużo butów z modnymi od kilku sezonów motywami zwierzęcymi. Jednak nie jest to już tylko klasyczna panterka, ale  również zebra, która pojawia się na stabilnym, sześciennym, 7,5 centymetrowym obcasie słupku klasycznych botków wykonanych ze skóry licowej z elastyczną czarną cholewką. Model dostępny jest w trzech kolorach: bieli, czerni oraz głębokiego burgundu.

Zainspirowani światem zwierząt, projektanci marki proponują również wygodne kozaki  przed kolano, na niewysokiej 7,5 centymetrowej szpilce i z ostrym nosem w szpic, w drapieżny motyw węża. W zależności od upodobań klientki mogą wybrać model wykonany z szarej imitacji skóry węża z czarnymi wstawkami na nosku oraz pięcie, lub klasyczne buty wykonane w całości z czarnej licowej skóry. Dla kobiet, które cenią ekstrawagancję, marka Baldowski stworzyła również czarny skórzany model z wstawkami wężowymi i obcasem, z bardzo wysoką cholewką za kolano, sięgającą do połowy uda.

W nowej kolekcji znajdziemy również klasyczne botki na wysokiej, 10 centymetrowej, cienkiej szpilce i z noskiem w szpic. Dostępne są w trzech kolorach: czarnym, grafitowym i oliwkowym, a wykonane zostały z zamszowej skóry. Kropką nad i w tym modelu są delikatne ćwieki, umieszczone w prostej linii od obcasa po koniec cholewki.

Buty z nowej kolekcji są dostępne na stronie www.baldowski.pl.

Informacja o marce

Baldowski to marka, która od 1973 roku nieprzerwanie kultywuje tradycję branży obuwniczej, oferując swoim klientom perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy. Wprowadzając nowe kolekcje staramy się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i unikalne buty. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, dbając o najmniejszy szczegół. W marcu 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z czołowym polskim projektantem Maciejem Zieniem. Nasze kolekcje są wystawiane w najbardziej prestiżowych butikach i domach handlowych na całym świecie, m.in. w Printemps w Paryżu.

Materiały prasowe