POKAZ ŁUKASZA JEMIOŁA JESIEŃ- ZIMA 2018/19

POKAZ ŁUKASZA JEMIOŁA JESIEŃ- ZIMA 2018/19

„Believe in your power” to hasło najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Zaprezentowana podczas pokazu najnowsza  linia projektanta składała się wyłącznie z damskich sylwetek i skupiała się na podkreśleniu siły kobiet.

„Uwielbiam kobiety. To dla nich tworzę i dzięki nim. Niezmiennie jestem pod ich wrażeniem.
W dzisiejszym zabieganym świecie zazwyczaj łączą pracę zawodową z życie osobistym. Są wielozadaniowe, pełne empatii. I właśnie ich siła była dla mnie inspiracją przy tworzeniu najnowszej kolekcji. Chciałem podkreślić mocne strony kobiet przy jednoczesnym pokazaniu, że siła może iść w parze z kobiecością, seksapilem, a nawet eterycznością”
– podkreśla projektant.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Właśnie takie są najnowsze projekty Łukasza Jemioła. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć mocne kontrasty, ale także otulające i seksowne sylwetki. Modelki zaprezentowały się w różnorodnych i bardzo wyrazistych lookach: delikatnych koronkach, ponadczasowych czarnych sukienkach z nutą nonszalancji i drapieżności, klasycznych koszulach i spódnicach o niebanalnym kroju, skórzanych gorsetach, wełnianych płaszcze, perfekcyjnie skrojonych marynarkach i printach w panterę.

Tradycyjnie Łukasz Jemioł wybrał do swoje kolekcji najwyższej jakości tkaniny, wśród których znalazły się projekty z wełny, jedwabiu, dzianiny cupro, bawełny, eko kożuchy, skóry oraz koronki i plecionki.

Ważną rolę odgrywały również akcesoria: torby z zamszowej skóry – w rozmiarze XXL, okulary przygotowane przez Bryloownię, rajstopy Veneziany, biżuteria Apartu i  buty Celebrity

Klimat tworzyły zarówno zaprezentowane stroje, jak i gra świateł w połączeniu z nastrojową i mocną muzyką, w tym utwory Pink Floyd oraz Annie Lenox.

 

Jak podkreśla Łukasz Jemioł „ zaprezentowana kolekcja to 200% marki Łukasz Jemioł w każdym projekcie. Moją rolą jest tworzenie ubrań, które będą służyć kobietom. Bez względu na to, czy zakładają je na czerwony dywan, czy do pracy. Zależy mi, żeby czuły się dobrze. Były sobą. Kobiety są niesamowite. Podziwiam je od lat i są dla mnie największą inspiracją w mojej pracy. Najnowsza kolekcja to hołd dla wszystkich kobiet oraz wskazówka, żeby zawsze wierzyły w siebie, w swoją siłę. Wierzę, że słowa mają moc, dlatego przewodnie hasło „Believe in your power” jest podpowiedzią i wskazówką dla nich oraz dla mnie”.

Pokaz wyreżyserowała Kasia Sokołowska, a stylizacje na wybieg przygotowała Agnieszka Ścibior.

Partnerami wydarzenia byli: Cisowianka Perlage, Apart, Celebrity, Cukiernia Sowa, Maker’s Mark, Amundsen, Linexim, Audi Krotoski-Cichy Warszawa, iSpot, Bryloownia, Veneziana, Kemon, AA Wings of Color.

Patronat medialny nad pokazem objęli: Twój Styl, Pani, Show oraz Plejada.pl

 

Materiały prasowe

 

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓