POKAZ MODY MEDORA BY EVA MINGE

Pokaz mody MEDORA by EVA MINGE podczas międzynawowych targów stomatologicznych w Krakowie.

W dniach 11-13 kwietnia 2019 roku odbyły się międzynarodowe targi stomatologiczne w Krakowie. Wśród 450 wystawców swoje stoisko miała również polska marka MEDORA, producent odzieży medycznej. Jednym z najważniejszych punktów tych targów był pokaz mody odzieży medycznej,
stworzonej przez 2 marki MEDORĘ oraz EVĘ MINGE. Biało – czarna kolekcja z linii „MEDORA by EVA MINGE” wzbudziła wiele pozytywnych emocji poprzez peleryny, które były jedynie dodatkiem do pokazu mody.

„Dzisiejsze targi są dla mnie bardzo szczególne. To właśnie tu możemy zaprezentować nową kolekcję marki MEDORA jak również kolekcję stworzoną z Ewą Minge. Ostatnie miesiące upłynęły nam w firmie właśnie na pracy nad kolekcją i katalogiem, który będzie obowiązywał przez najbliższe kilkanaście miesięcy. Cieszę się, że tak wiele osób wzięło udział w dzisiejszym pokazie bo to tylko dowód na to, że oryginalna odzież medyczna jest potrzebna. Rynek szuka czegoś nowego, inspirującego – co pozwoli
trudną pracę lekarza chociaż poprzez mundurek uczynić kolorową oraz wesołą. Właśnie z myślą o tej nucie radości w trakcie pokazu mody dołożyliśmy peleryny, które nie są elementem odzieży medycznej, tylko elementem scenograficznym dzisiejszego pokazu. – powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu MEDORA Sp. z o.o.


Pokaz mody MEDORA by EVA MINGE podczas międzynawowych targów stomatologicznych w Krakowie.

O marce MEDORA


Właściciel Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA – marka bardzo osobista. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz na profilu FB:
www.facebook.com/medoraofficial/

Materiały prasowe