POKAŻMY, ŻE POLSKA JEST MODNA!

W czasach przewagi kultury masowej warto docenić oryginalność i niepowtarzalność. Temu celowi sprzyja organizowany już po raz drugi przegląd trendów polskich projektantów OVERVIEW.

Wydarzenie odbędzie się 28 września na III piętrze kameralnego Domu Handlowego na Mysiej 3 w Warszawie. Podczas imprezy kolekcje pokazane są kompleksowo. Od godziny 11 otwarta będzie strefa Atelier z showroomami twórców, natomiast o 18 rozpoczną się pokazy.

Przedstawiamy pierwszych projektantów, których spotkamy na imprezie. Angelika Józefczyk, jej kolekcje najlepiej wyrażają trzy określenia- użytkowość, oryginalny koncept, gra kolorów. Spójne sylwetki przypominają dzieła sztuki współczesnej.


Podczas Overview odbędzie się pierwszy warszawski pokaz pochodzącej z Łodzi marki REINKREACJA. Swoją popularność zbudowała przez minimalistyczne i awangardowe kroje pasujące do każdej sylwetki. W kolekcji nie zabraknie konsekwentnie wykorzystywanej, ponadczasowej czerni.


Na wybiegu pojawią się również nowości od Sheirt by Marzena Kowalska. Projektantka jak zwykle stawia na minimalizm i dopieszczenie każdego detalu.


28 września poznamy też kolekcję młodej projektantki Karoliny Tokarskiej. Zaprezentuje ona elegancką i wyjątkową w swojej formie linię bielizny.

W strefie atelier oprócz wybiegowych kolekcji znajdziemy też stoiska innych interesujących marek i projektantów. Biżuterię dzięki której można podkreślić wyjątkowe osobowości oraz poczuć wewnętrzną siłę zaprezentuje Luena. Zobaczymy bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki. Piękne, pasujące zestawy. Unikatowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów muszki pokaże MUCHAMA. Dzięki autorskim projektom Stanisława Serafina każdy ma możliwość wyrażenia siebie w kolejny, nieoczywisty sposób.

Do zobaczenia 28 września na Mysiej 3 w Warszawie!

Materiały prasowe

Patronat medialny