PÓŁFINAŁY FRESH FACES WORLD

PÓŁFINAŁY FRESH FACES WORLD

Casting półfinałowy do konkursu Fresh Faces World, organizowanego przez agencję Magteam Model Management odbył się 18 listopada 2017 roku w Warszawskim Domu Technika NOT w Warszawie. Na ostatni w tym roku i decydujący o udziale w finale casting przyjechali uczestnicy z całej Polski, którzy już od wczesnych godzin porannych rejestrowali się, aby wziąć w nim udział.

Ambasadorką konkursu Fresh Faces World jest top modelka Alexa Łuczak, która na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs czy Gucci. Alexa Łuczak od lat mieszka w Japonii gdzie jest uznawana jest za jedną z najlepszych modelek, prowadziła nawet swój program śniadaniowy w japońskiej telewizji. Ma także swoje własne strony w japońskich magazynach modowych.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Prawie setkę kandydatów oceniało Jury w składzie: 
1.Maggie Haese – Prezes i właściciel Magteam Model Management oraz Fresh Faces World

  1. Laura Łącz – ceniona aktorka filmowa i teatralna, właścicielka Agencji Artystycznej Laura
  2. Igor Drozdowski – wybitny polski fotograf ceniony także w Paryżu i USA.
  3. Ewa Mechelewska – założyciel i Trener Główny Szkoły TaiChi-Warszawa, 5-krotna medalistka Mistrzostw Świata w Taichi.
  4. Michał Starost – jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów, laureat Europejskiej nagrody Haute Couture.
  5. Denisa Nastea – Brave Models Management
  6. Emilia Wróbel – stylistka i blogerka modowa

Kandydaci walczący o udział w finale zaprezentowali się przed jury w koszulkach oraz strojach kąpielowych. Po długich naradach jury do grupy finałowej wybrało: 20 kandydatek i 6 kandydatów oraz 6 osób rezerwowych.

Oto lista szczęśliwych finalistek: Pola Stefaniak, Natalia Lenda, Karina Vetrova, Karolina Rutkowska, Sandra Bujalska, Anna Hasiak, Kamila Grzelka, Marta Kadłubowska, Oliwia Kaczmar, Jessica Grabowicz, Sandra Naumowicz, Marta Wrzecionowska, Klaudia Nosarzewska, Dorota Lipińska, Tatsiana Hil, Palina Pyanykh, Mary Radkouska, Izabela Głowacz, Paulina Osmulska, Yana Prysmakova.
W grupie rezerwowej dziewczyn znalazły się: Kinga Paduch, Roksana Zielińska, Paulina Kret, Oliwia Dzierżyńska.

Finaliści w grupie chłopców: Pawel Makuch, Piotr Kolaszt, Jost Sołtysiewicz, Dominik Schweda, Marcin Płoski, Kacper Szydłowski.
W grupie rezerwowej znaleźni się: Igor Sobotnyk, Bartosz Pischnik.

Casting półfinałowy konkursu prowadził Michał Niemiec – prezenter telewizyjny.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Na zakończenie castingu finaliści wzięli udział w sesji zdjęciowej wykonywanej przez wybitnego fotografa Igora Drozdowskiego, w której wystąpili w kolekcji projektanta Macieja Zienia oraz Michała Starost x Zatoka Sztuki a także w kolekcji Giacomo Conti.
O make-up finalistów zadbała SEPHORA a o fryzury salon LE DESIR hair.

Już 4 grudnia finaliści wystąpią na gali finałowej Fresh Faces World, która odbędzie się w Rico’s Concept w Warszawie, na której zaprezentują się m.in. w kolekcji cenionego polskiego projektanta Macieja Zienia oraz w kolekcji Giacomo Conti.

Nagrodą główną dla zwycięzcy Fresh Faces World jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na jeden z największych światowych konkursów modeli/talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association). Dodatkowo, zwycięzca weźmie udział w sesjach zdjęciowych: w prestiżowym magazynie modowym „Cosmopolitan” oraz słynnym Pier 59 Studios w Nowym Jorku, gdzie produkowane są sesje dla największych światowych marek takich jak m.in. Victoria’s Secret.

Materiały prasowe.

Galeria zdjęć.

Foto: Adam Dziedzic Obiektywnie.info.pl

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↓↑