POLKA KAROLINA BIELAWSKA ZOSTAŁA MISS ŚWIATA 2021!!!

Historia dzieje się na naszych oczach! Karolina Bielawska- Miss Polonia została nową Miss World 2021!

Polka zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata i tym samym powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku, czyli aż czekaliśmy 33 lata na powtórzenie sukcesu. W finale pokonała m.in. reprezentantki Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Stanów Zjednoczonych.

Miss World 2021, 70. edycja konkursu Miss World. Koronacja widowiska odbyła się 16 marca 2022 roku w Coca-Cola Music Hall w San Juan w Portoryko. Konkurs, który pierwotnie miał się odbyć 16 grudnia 2021 r. w Koloseum José Miguela Agrelota, został przełożony na 16 marca 2022 r. z powodu pandemii COVID-19.

KIM JEST KAROLINA BIELAWSKA?

Karolina Bielawska urodziła się w 1999 roku w Łodzi. Mierzy 179 cm. Obroniła licencjat na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a obecnie studiuje Master of Business Studies na International Faculty of Engineering tej samej uczelni. W wolnym czasie uwielbia podróżować i z bliska przyglądać się lokalnym społecznościom i kulturze. Do tej pory odwiedziła ponad 30 krajów oraz działa społecznie i charytatywnie. W roku 2019 zdobyła tytuł Miss Polonia.

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel

Zdjęcia pochodzą z głównej strony MISS POLONIA https://www.facebook.com/OfficialMissPolonia