POLSKIE GWIAZDY DODAŁY SZYKU I KLASY NA OTWARCIU OCEANARIUM W MIĘDZYZDROJACH

Widok znanych twarzy w Międzyzdrojach nie jest czymś niecodziennym.


Tłumy wczasowiczów ściągają w lipcu na Festiwal Gwiazd, kiedy to turyści twarzą w twarz mogą się spotkać z gwiazdami, które odciskają swoją dłoń w „Alei Gwiazd”. Wczasowicze w tym czasie gromadzą się ochoczo na promenadzie, aby w tym dniu zdobyć autograf lub zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę ze słynnymi gwiazdami i celebrytami.  

OTWARCIE OCEANARIUM

Tym razem jednak sporo znanych twarzy można było spotkać  na słynnej Promenadzie Gwiazd  już pod koniec czerwca. A wszystko to za sprawą uroczystego otwarcia niezwykłego Oceanarium , które  z pewnością będzie  wielką atrakcją nie tylko Międzyzdrojów, ale i chlubą całej Polski.  Powstało z inicjatywy państwa  Jagody i Marka Stępniów, wielkich  pasjonatów tematyki wodnych stworzeń. Z ich marzeń i wielkiego zaangażowania   w  okresie zaledwie jedenastu miesięcy  na powierzchni 3 tysięcy metrów i 3 poziomach– zbudowano unikalny, światowej klasy obiekt. Tutaj będzie można spotkać się oko w oko z rekinem, zobaczyć  ryby morskie i słodkowodne m.in niebezpieczne mureny, piranie, skrzydlice oraz kolorowe ryby z raf koralowych. Specjalną atrakcją jest przejście przez 16 metrowy półtunel, 220 ton wody z okazami z najdalszych zakątków świata oraz najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne. Wykorzystanie projekcji laserowych, monitorów 4K oraz technologii wykrywania ruchu pogłębia niesamowite wrażenia uczestnictwa w podwodnym, niedostępnym dla wielu  świecie.

KLASA I SZYK POLSKICH GWIAZD

Uroczystego przecięcia wstęgi razem z właścicielami Oceanarium i włodarzami miasta dokonali: Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Krzysztof Ibisz, Łukasz Płoszajski i Marek Kaliszuk. Artyści witali gości, razem z gospodarzami i zaproszonymi gośćmi zwiedzali to niezwykłe miejsce a także częstowali tortem. Gwiazdy swoim wyglądem nadały całej uroczystości szyku i klasy. Panie zaprezentowały się kreacjach, które wpisały się idealnie w uroczystość, czyli klasycznie ale i etnicznie i kolorowo. Kreację na uroczystości otwarcia Oceanarium dla Joanny Kurowskiej przygotowała Dorota Goldpoint. Panowie natomiast swoim nonszalanckim i eleganckim strojem, spowodowali, że Panie nie mogły od nich odezwać wzroku. Zwycięzca jednej z edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo „ Marek Kaliszuk dał się namówić publiczności i a capella, wykonał utwór …Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy”. Zrobiło się tak rodzinnie, że śpiewała cała sala!

Materiały prasowe