#POLSKIEMARKIDLASLUZBYZDROWIA

#polskiemarkidlasluzbyzdrowia

Ruszyłyśmy z akcją #polskiemarkidlasluzbyzdrowia efektem której będzie zbiórka środków na portalu siepomaga.pl. Link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/polskiemarkidlasluzbyzdrowia

Do współpracy zaprosiłyśmy wiele wspaniałych polskich marek z modowego, ale nie tylko, „podwórka”.

Naszym celem jest dołączenie do ogólnopolskiej akcji zbierania środków na niezbędne wyposażenia powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią. Chcemy w ten sposób pomoc tym, którzy w ostatnich tygodniach nie zważając na swoje zdrowie, a kierując się dobrem wyższym nam tę pomoc codziennie niosą.

Akcja polega na tym, że każda partnerska marka, biorąca udział w akcji przeznacza z konkretnego produktu/kategorii uznaną przez siebie ilość egzemplarzy, którą sprzeda po promocyjnej cenie, a całkowita kwota zostanie przez kupującego przelana do utworzonej specjalnie dla tej akcji wspólnej skarbonki na portalu siepomaga.pl.

Począwszy od dnia dzisiejszego przez kolejny miesiąc (wyłączając czas Świąteczny – mimo wszystko chcąc zachować pozory „normalności”) codziennie inna marka będzie publikować na swoim Instagramie/FB post  promujący jej udział w naszej akcji.

Pierwszy post wrzucamy my i ponieważ jest to akcja łańcuszkowa PODAJ DALEJ na swoich social mediach zapowiadamy markę kolejną, która dołączy do akcji następnego dnia i tak dalej…????

Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że tyle wspaniałych polskich brandów dołączyło do akcji i chce razem z nami nieść pomoc, bo tak naprawdę WSZYSCY MOŻEMY POMÓC.

PARTNERZY AKCJI #polskiemarkidlasluzbyzdrowia:

BIZUU, LeBRAND, L37 , RISK made in Warsaw, bynamesakke, Berries&Co., KOPISZKA, Femi Stories, La Millou, Bodymaps, POZERKI, PETITE MAISON, Le Désir, Lidia Kalita, d’Alchemy, ZAQUAD, ANIA KRUK, Le Collet, PATRIZIA ARYTON, Just Paul, BOHO Swing, M061, LA MANIA, Lui Store, Glamoursy..

Sytuacja jest bardzo rozwojowa, bo co chwilę zgłaszają się do nas kolejne polskie marki, chętne aby do akcji dołączyć. 

Zróbmy razem coś wspaniałego #zostajacwdomu!

#polskiemarkidlasluzbyzdrowia #siepomaga #zostanwdomu #bizuuzostajewdomu

Materiały prasowe