Bez kategorii

POŚCIEL- POMYSŁ NA KREATYWNY PREZENT.

POŚCIEL- POMYSŁ 
NA KREATYWNY PREZENT. 
 
Pomysł BIC na kreatywny prezent:
pościel do wielokrotnego kolorowania
firmy Greno!


 
Aby sen dziecka był spokojny i zdrowy najpierw trzeba się wyszaleć i powygłupiać. Najlepiej, jeśli zabawa przed snem będzie kreatywna i niepowtarzalna. Właśnie taką rozrywkę gwarantuje nowość Greno: innowacyjna pościel do wielokrotnego kolorowania w zestawie z dziesięcioma specjalnymi pisakami BIC.
 

Pomysłowa pościel Greno do kolorowania uszyta została z bawełny (100%) o gęstym i delikatnym w dotyku splocie, zapewniającym długie, intensywne użytkowanie. Taki prezent doceni każdy mały śpioch, gwarantując mu przy okazji porcję kolorowych snów. Projekt zrealizowany został przy współudziale firmy BIC.
Dwa wzory, zabawa bez końca
W tym roku marka Greno wprowadziła na rynek pościel dla dzieci na tkaninie satynowej z wzorami misia i pieska, jako odpowiedź na oczekiwania wielu młodych polskich matek. Sukces ten nie mógł pozostać bez kontynuacji. W przypadku pościeli do wielokrotnego kolorowania do wyboru mamy dwa wzory: dla dziewczynek (pościel pełna cudnych wróżek, kwiatuszków i kucyków do kolorowania) oraz dla chłopców (z samochodami, wozami strażackimi, robotami i całą ulicą do pomalowania).
 
Bardzo ważnym składnikiem zestawu tej nietuzinkowej pościeli są BIC Kids VISAQUARELLE – specjalne pisaki z pędzelkową końcówką. Te wyjątkowe, atestowane flamastry do rysowania i kolorowania posiadają elastyczną końcówkę w formie pędzelka (można go używać do malowania dużych powierzchni lub precyzyjnego rysowania detali i grafik), spierają się z większości ubrań, nie wysychają nawet po pozostawieniu bez zatyczki na 1 miesiąc (nie dotyczy czarnego tuszu) i są bezpieczne dla maluchów od 3. roku życia.
Nie ma też obaw o to, że zabawa szybko się skończy – malowidła małych artystów bez problemu będą znikać po praniu, tak aby pościel można było kolorować na różne sposoby – za każdym razem inaczej.
Bezpieczeństwo, jakość i pomysł!
Pracownicy Greno od lat przywiązują ogromną uwagę do projektów dla dzieci – firmę wielokrotnie nagradzano już za podejście do jakości, ekologii i bezpieczeństwa. Z kolei wszystkie produkty BIC Kids spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa dla zabawek (EN71), flamastry posiadają wentylowane skuwki, które spełniają standardy bezpieczeństwa ISO 1150/BS 7272-1.
Zestawów pościeli do wielokrotnego kolorowania dla dzieci szukajcie w sieci sklepów Bielbaw Home, Greno Home, Mituu, oraz wybranych sieciach handlowych.