POWER CASUAL. WARSZTATY ZE STYLIZACJI NA CO DZIEŃ I NIE TYLKO

Concept Store MODIVO eobuwie.pl znów stał się centrum stołecznej mody, tym razem za sprawą warsztatów i paneli dyskusyjnych poświęconych stylowi Power Casual. W trakcie inspirującego spotkania z dziennikarkami, stylistkami, stylistami i ekspertkami mody, goście wydarzenia mieli możliwość zgłębić ideę Power Casual, poznać tajniki profesjonalnego budowania szafy kapsułowej, a także korzystając z porad autorytetów, wskazać niezbędniki w codziennej garderobie.  

Warsztaty odbyły się pod patronatem skandynawskich marek, idealnie wpisujących się w charakter wydarzenia, takich jak: Jack&JonesONLYONLY&SonsVILAYASVero Moda i JDY. Nie zabrakło fantastycznej atmosfery, inspirujących spotkań i licznych atrakcji.  

Jak zbudować szafę kapsułową w stylu Power Casual?

Pierwszym punktem wydarzenia były warsztaty prowadzone przez stylistkę, kreatorkę wizerunku i autorkę podcastu, Milenę Bekalarską, a także stylistę i eksperta mody męskiej, Marcina Brylskiego. Fachowcy w swojej dziedzinie, od lat znani ze swojego profesjonalizmu, opowiedzieli o tym czym w ogóle jest styl Power Casual i na czym polega idea szafy kapsułowej. Na podstawie ubrań skandynawskich marek takich jak VILA, YAS czy ONLY, podpowiedzieli, jak skutecznie komponować swoje stylizacje, by uzyskać ponadczasowy efekt, nie rezygnując z trendów. Zgromadzeni w Concept Store MODIVO eobuwie.pl goście mieli szansę wykazać się i spróbować swoich sił w stylizacji, a także zasięgnąć opinii ekspertów i określić wspólnie zasady budowania stylizacji na co dzień, a także na wyjątkowe okazje.  

Zapoznaj się z innym artykułem: TROSZCZYMY SIĘ O NASZE JEANSY. PORADY OD EKSPERTÓW NA SPOTKANIU W MODIVO. Link TUTAJ!!!

Najnowsze trendy

Warsztaty organizowane przez MODIVO nie mogłyby mieć miejsca bez przestrzeni do dyskusji, dlatego kolejnym punktem wydarzenia był panel, w którym ekspertki mody rozkładały najnowsze trendy na czynniki pierwsze. Prowadząca rozmowę, redaktorka mody VOGUE, Kamila Wagner, razem z panelistkami, ikoną mody i influencerką, Joanną Horodyńską, redaktorką mody Magdaleną Kacalak i stylistką, Karoliną Limbach, zgłębiały pochodzenie i fenomen aktualnych orazi nadchodzących trendów. Wśród zagadnień, które cieszyły się popularnością wśród publiczności i stanowiły świetny materiał do angażujących rozmów, były takie tematy jak: dominujące kolory tego sezonu, popularne fasony, powrót przeszłych trendów, narastająca obsesja supermodelkami lat 90., tendencja na modę uniseksową, czy przenikanie się streetwearu w aktualnych trendach. Ekspertki skorzystały również z okazji, by wraz z publicznością, przyjrzeć się nowym kolekcjom skandynawskich marek takich jak Vero Moda, JDY, Only&Sons czy Jack&Jones.  

Niezbędniki w garderobie

Spotkanie klientek, dziennikarek, influencerek i przyjaciół marek MODIVO i eobuwie.pl, zakończył warsztat prowadzony przez stylistkę i ekspertkę kreowania wizerunku, Ewelinę Rydzyńską. To kolejna współpraca ze specjalistką mody, która po raz kolejny miała okazję podzielić się zdobywaną latami wiedzą, a także doradzić w zakresie stylizacji. Goście mieli za to możliwość pozyskania fachowych porad na temat tego, w jakie produkty warto inwestować, a jakie nie; co warto mieć w swojej szafie i co zawsze się przyda, a także jak budować stylizacje na co dzień, by zawsze czuć się komfortowo, bez rezygnacji z własnego stylu.  

Warsztaty Power Casual były kolejnym spotkaniem, które miało miejsce w Concept Store MODIVO | eobuwie.pl. Lokalizacja ma szczególne znaczenie dla obu multibrandów, ponieważ znajdujący się w samym centrum Warszawy Concept Store, przy ulicy Nowy Świat 6/12, stał się niepowtarzalnym i unikalnym miejscem, gdzie klienci mają okazję zdobywać wiedzę, dzielić się spostrzeżeniami, inspirować się, poznawać trendy, a także tworzyć społeczność wspólnie z osobami o podobnych zainteresowaniach. Concept Store MODIVO | eobuwie.pl to miejsce niepowtarzalne, a dzięki projektowi MODIVO Power Dressing staje się jednym z najważniejszych punktów na modowej mapie Warszawy.

Materiały prasowe

Fot. Prywatne Emilia Wróbel

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami