POZNAJ POLSKICH PROJEKTANTÓW!

W czasach przewagi kultury masowej warto docenić oryginalność i niepowtarzalność. Temu celowi sprzyja organizowany już po raz drugi przegląd trendów polskich projektantów OVERVIEW. Wydarzenie odbędzie się 28 września na III piętrze kameralnego Domu Handlowego na Mysiej 3 w Warszawie.

Podczas imprezy kolekcje pokazane są kompleksowo. Od godziny 11 otwarta będzie strefa Atelier z showroomami twórców, natomiast o 18 rozpoczną się pokazy. Wśród projektantów, których spotkamy na imprezie znajdują się: Angelika Józefczyk, jej kolekcje najlepiej wyrażają trzy określenia- użytkowość, oryginalny koncept, gra kolorów. Spójne sylwetki przypominają dzieła sztuki współczesnej.


Swoją kolekcje pokaże też Dominika Czarnecka. Projektantka stawia na najwyższą jakością wykonania i ogromną starannością, zachowując jednocześnie przystępną cenę.


Podczas Overview odbędzie się pierwszy warszawski pokaz pochodzącej z Łodzi marki REINKREACJA. Swoją popoularność zbudowała przez minimalistyczne i awangardowe kroje pasujące do każdej sylwetki. Łódzki duet zaprezentuje kolekcje na nadchodzącą jesień i zimę.


Nową kolekcje pokaże też MAKAMA. Marka zapewnia szczególne podejście do projektu. Każdy z nich traktowany jest z najwyższą uwagą, aby kobieta mogła poczuć się wyjątkowo. Główną ideą jest niepowtarzalność zapewniana w ekskluzywnych, szydełkowych kreacjach – jedynych na polskim rynku.


FEYD to świeża, rodzinna marka z Warszawy, założona przez dwie siostry. Projektantki tworzą krótkie kolekcje wyjątkowej, kobiecej odzieży i ręcznie zdobionych dodatków, stawiając na oryginalność, niepowtarzalność i najwyższą jakość wykonania.

Najnowszą kolekcję muszek pokaże MUCHAMA. Dzięki autorskim projektom Stanisława Serafina każdy ma możliwość wyrażenia siebie w kolejny, nieoczywisty sposób. MATYLDA ZIELIŃSKA pokaże najnowsze projekty biżuterii.

Nie tylko moda?


Overview to nie tylko pokazy mody, organizatorzy zapraszają na wydarzenia towarzyszące. O 15 odbędą się warsztaty POWER. FULL. SELF. EXPRESSION, CZYLI WYRAŹ SIEBIE Z NAKED SMOOTHIE. Godzinę później odbędzie się casting Fresh Faces World. O światową karierę w modelingu mogą powalczyć wszystkie dziewczyny i chłopaki o wyjątkowej urodzie.
Przez cały dzień do swojej strefy beauty zaprasza Depil Concept.

Do zobaczenia 28 września na Mysiej 3 w Warszawie!

Patronat medialny nad wydarzeniem

Materiały prasowe