POZNAJCIE REPREZENTANTA POLSKI W KONKURSIE MR WORLD!

CZY ZDOBĘDZIE TYTUŁ NAJPRZYSTOJNIEJSZEGO MĘŻCZYZNY NA ŚWIECIE?
Reprezentantem Polski w konkursie Mr World 2019 jest 23 letni Robert Kapica! Gala finałowa  wyborów odbędzie się 23 sierpnia w Manili na Filipinach!  

Robert ma 23 lata i pochodzi z małej miejscowości Mstów koło Częstochowy. Interesuje się modelingiem, sportem i motoryzacją. Od 3 lat pracuje jako model. Jego przygoda z modelingiem rozpoczęła się od castingu THE LOOK OF THE YEAR w Galerii Jurajskiej. Pokonując kolejne etapy, kilka miesięcy później wygrał światowy finał konkursu we Włoszech. Od tego momentu zaczął pracę w modelingu na całym świecie.

Jego marzeniem jest udział w pokazie Dolce & Gabbana, rozwijanie swojej kariery w modelingu oraz stabilne i bezpieczne życie. Na ten moment oczywiście chciałby również osiągnąć sukces w Mr World 2019.

W swoim życiu nie raz musiał pokonywać wiele przeszkód i przeciwności losu. To nauczyło go aby nigdy się nie poddawać i dążyć do wyznaczonego celu. Swój udział w Mr World dedykuje osobom, które nie mają wystarczająco silnej osobowości i pewności siebie, aby nigdy nie rezygnowały ze swoich marzeń. 

Na zgrupowanie konkursu Mr World na Filipinach, Robert wylatuje już w poniedziałek, 5 sierpnia. Podczas 3 tygodni przygotowań do finału odbędą się także dodatkowe konkurencje takie jak Mister Talent i Mister Sport. Obecnie panujący Mr World pochodzi z Indii.

Trzymamy kciuki za Roberta!  

Materiały prasowe