PREMIERA EKSKLUZYWNYCH BRELOKÓW ALLSMALL

PREMIERA EKSKLUZYWNYCH BRELOKÓW ALLSMALL

Na warszawski rynek mody szturmem wchodzi nowa marka AllSmall specjalizująca się w ekskluzywnych brelokach do torebek wykonanych ze skóry. Premiera kolekcji AW 16/17 odbyła się w Atelier partnerskiej marki Gosia Strojek, gdzie od dziś można kupić breloki AllSmall.

All Small to kolekcja ekskluzywnych skórzanych dodatków do torebek. AS to oryginalne, wykonane ręcznie z największą starannością, breloki z najlepszej jakości skór. Markę charakteryzują oryginalne wzory, krótkie serie w połączeniu z możliwością wyboru z szerokiej palety kolorów, faktur I wzorów.

rob_4272

Na evencie promującym kolekcję pojawiło się wiele gwiazd, znanych i cenionych stylistów oraz ludzi  związanych ze światem mediów i mody min Andżelika Piechowiak, Lidia Kopania, Eliza Gwiazda, Winicjusz Rzymyszkiewicz, Karolina Motylewska, Agnieszka Mrozinska, Agata Załecka, Dawid Ozdoba, Wiganna Papina, Winicjusz Rzymyszkiewicz.

rob_4549

Imprezę poprowadziła Milena Rostkowska Galant prezenterka Polsat i Polsat News.

Kolekcja AW 16/17 All Small składa się z 6 wzorów, którymi są: motyl, jaskółka, pistolet, gwiazda, szpilka i serce. Każdy z modeli będzie miał swoją ambasadorkę. Wśród nich już teraz jest Milena Rostkowska Galant, Andżelika Piechowiak, Eliza Gwiazda.

 

Partnerzy eventu:

MJUD

LHCG – Lion’s Head Communications Group

Dobre Media

 

Patronat medialny:

Telewizja ATV

Wbłyskufleszy.pl

O projektantce:

AllSmal tworzy Asia Snopek, od ponad 12 lat stylistka i kostiumograf, od 9 związana z TV Polsat. Joanna pracowała m.in. z tytułami prasowymi: Naj, Poradnik Domowy, Świat Kobiety, Uroda, Gala i Logo.Tworzyła kostiumy do spektakli teatralnych: „Roma i Julian”,”Lekko nie będzie”, „Okolice bikini” Spróbujmy jeszcze raz”.  W TV Polsat News odpowiada za wygląd dziennikarzy i reporterów. Breloki All Small tworzy z pasji do mody.

rob_4265

rob_4278

rob_4301

rob_4437

rob_4316

rob_4427

rob_4432

rob_4465

 

rob_4573

rob_4658

rob_4320

rob_4452

rob_4525

rob_4305

Materiały prasowe.