PREMIERA KOLEKCJI BIZUU SPORT X POWERPUFFGIRLS

19 marca w studio Mysia 3 w Warszawie odbył się press day najnowszej kolekcji BIZUU Sport x The Powerpuff Girls, inspirowanej bohaterkami serialu „Atomówki”. Partnerem Głównym wydarzenia był Cartoon Network.

Projektantki zainspirowane niesamowitą energią i siłą Atomówek: Bajki, Bójki i Brawurki, postanowiły stworzyć pierwszą w BIZUU kolekcję sportową, w której znalazły się między innymi topy, koszulki, bluzy, kurtki, czy leginsy z wizerunkami Atomówek oraz przewodnim hasłem #bizuupower. Ubrania znajdujące się w kolekcji zostały wykonane z technicznych tkanin o szczególnych właściwościach.

Cała kolekcja ma motywować kobiety do tego, by były silne, odważne i niezależne – zupełnie, jak małe bohaterki, które wytrwale dbają o bezpieczeństwo Townsville.

W otoczeniu przepięknych zielonych kompozycji, stworzonych przez pracownię florystyczną Warszawianki, zawisły wielkoformatowe wydruki zdjęć z kampanii, autorstwa Ani Powałowskiej.

Zdjęcia powstały przy współpracy z instruktorami jogi z Yoga Beat Studio, którego założycielką jest Karolina Erdmann. W studio można spróbować dynamicznej jogi, inspirowanego baletem Barre, czy The Beat przeplatającego ruch, muzykę…i krzyk. Treningi Yoga Beat zaskakują, a muzyka burzy codzienną rutynę. 

Podczas dnia prasowego kolekcję pokazano na modelkach, które prezentowały klasyczne pozycje treningowe, ćwicząc na matach JOY in me. Marka powstała w efekcie przyjaźni i wspólnej fascynacji jogą. JOY in me reprezentuje cechy współczesnej kobiecości: silna, a zarazem delikatna, naturalna i bezkompromisowa w byciu sobą.

W strefie BIZUU, zaaranżowanej w kolorze pudrowego różu, miejsce do ćwiczeń stało się przestrzenią w nietuzinkowy sposób eksponującą kolekcję. Atrybuty każdej wysportowanej BIZUUgirl to różowe ciężarki, różowe piłki czy rowerek treningowy, we flagowym kolorze marki.

Prezentacji kolekcji towarzyszyły hasła kojarzące się z kobiecą siłą i pozytywną energią, które w postaci dużych naklejek stały się częścią scenografii wydarzenia, autorstwa Anny Szczęsny. Hasła #bizuupower #bepowerful #bestrong #bepositive #behappy #bebizuupower #beenergetic #beapowerpuffgirl #becool #besporty #berelaxed #behealthy #beyourself nieprzypadkowo porozrzucane po sali towarzyszyły na każdym kroku zaproszonym Gościom.

Dzień prasowy utrzymany w konwencji zdrowego stylu życia skupił Partnerów, którzy naturalnie wkomponowali się w przestrzeń.

Cisowianka Perlage, która towarzyszy marce od wielu pokazów i tym razem była obecna podczas wydarzenia. Przełom w odżywianiu oraz Juice by przełom w odżywianiu – jako jedyny catering w Warszawie posiada własną Poradnię Dietetyczną, która sprawuje stałą pieczę nad prowadzonymi kuracjami zdrowotnymi i dietami. Dodatkowo Goście wydarzenia mogli delektować się przyrządzaną na miejscu dietą sokową w wyjątkowych kompozycjach smakowych.

Ponieważ naturalną częścią zdrowego stylu życia obok jedzenia jest dbanie o zdrowy wygląd do współpracy BIZUU zaprosiło D’ALCHÉMY. To marka naturalnych i organicznych preparatów pielęgnacyjnych o działaniu anti-aging, kierowana do świadomych konsumentów, dbających o zdrowie, urodę i kondycję fizyczną.

Wielkoformatowe wydruki zdjęć z kampanii porozwieszane na całej przestrzeni, pośród których przechadzali się Goście wydarzenia, stanowiły swego rodzaju galerię.

O wygodę gości w strefie chill out zadbał Partner – Salony Agata. Wystrój wnętrza, tak samo jak ubiór, odzwierciedla nasz styl i charakter. Ideą salonów Agata jest łączenie tych dwóch dziedzin życia, które wzajemnie się przenikają. To kolejna udana współpraca duetu Projektantek z jedną z najpopularniejszych polskich marek aranżacji wnętrz.

Patronem medialnym dnia prasowego był magazyn sportowy Women’s Health, skierowany do kobiet aktywnych, świadomie dbających o swoje ciało i zdrowie.

Materiały prasowe.
Zdjęcia autorstwa Filipa Okopnego / Fashion Images: