„PREZENTOWNIK”- ŚWIĄTECZNA EDYCJA TARGÓW MODY I DESIGNU.

„PREZENTOWNIK”- ŚWIĄTECZNA EDYCJA TARGÓW MODY I DESIGNU.
 
„Prezentownik” – świąteczna edycja Targów Mody i Designu, która odbywa się w multibrandowej przestrzeni POP UP STORY w galerii handlowej Plac Unii City Shopping w Warszawie na piętrze +1.
Podczas spotkania dla dziennikarzy, blogerów i miłośników mody i designu w kameralnej atmosferze towarzyskiego spotkania, szykują się gorące premiery nowych projektów prosto z pracowni kilkudziesięciu marek modowych i designerskich!
„Prezentownik” to pierwszy w Polsce koncept otwartej formuły tagów. Przed świętami brakuje czasu na wszystko, dlatego organizatorzy nie ograniczają targów do kilku wybranych dni. Dla wygody kupujących Targi odbywają się w formule OPEN XMAS – 7 dni w tygodniu, przez 10 godzin dziennie!
 
1
 
W Strefie Mody ekskluzywne torby wykonane z włoskiej skóry zaprezentuje nowa na polskim rynku marka WARDA. PREMIERA! Najnowsze kolekcje przygotowały także marki: Drunklegends, Olga Pokrywka, Karen Paul, Aga Guz, Dagmara Michalik, Lilade, Anna Feledyk, Momiko, Edyta Pietrzyk, Joanna Jachowicz, LC LUCJA, Gosia Strojek, Anataka, NIKO by NIKO, Blue Shadow, Monica Nera, Melancholia, Ditta Zimmermann, Jarosław Ewert, Marta Kuszyńska, Filip Roth, LOC – Land of Change by Piechocka, Ewa Kyrcz, Mia Stilo, 
VintagiOssa i wielu innych.
 
W Strefie Designu będzie można zobaczyć kolekcję kultowej pościeli prosto ze sklepu HAYKA i gorące nowości z motywem siana i słomy zaprojektowane specjalnie na sezon 15/16. 
 
2
Nagradzana „Diamentem Meblarstwa” pracownia polskich architektów 81.WAW.PL, zaprezentuje kilka modeli swoich autorskich mebli ze sklejki, które zdobyły rozgłos dzięki zastosowaniu praktycznej metody na wcisk, bez użycia gwoździ, wkrętów i kleju. Wśród projektów w POP znajdziecie ich klasyk – linię łóżek Śnimisię. Już jutro będzie też można zobaczyć specjalnie wyprofilowane pufy dla miłośników książek i gier komputerowych marki RedPoint Design. A najnowsze modele ledonów od popularnej w Warszawie marki Twórczywo rozświetlą przestrzeń spotkania hasłami: hello i chyba śnisz. Marka UAU Project pokaże – wykonane w technologii druku 3D – nowoczesne lampy, konewki i donice na rośliny, które można także samodzielnie wydrukować w swoim domu lub kupić jako gotowy produkt zaprojektowany w trosce o środowisko. Amandus Concept Store zadba o Wasz komfort prezentując designerskie stoliki renomowanych marek, wyselekcjonowane, piękne i wygodne pufy oraz poduszko-siedziska dla najbardziej wymagających koneserów dobrze wyposażonych wnętrz. Dzięki What’s Design docenicie istotę perfekcji. Firma zaprezentuje fotele, plakaty oraz modułowe meble, w których każdy element, od metki po meble, jest doskonale zaprojektowany i wykonany z największą dbałością o każdy detal.
 
Zapraszamy.