PROPOZYCJE POLSKICH PROJEKTANTÓW NA JESIEŃ 2019

28 września po raz drugi w na Mysiej 3 w Warszawie odbyło się Overview, czyli przegląd najnowszych trendów prosto od polskich projektantów.

To jedno z niewielu wydarzeń w polskiej branży mody, które kompleksowo przedstawia propozycje twórców. W ramach imprezy stworzona była strefa Atelier z showroomami projektantów, strefa beatuty DepilConcept odbyły się warsztaty POWER.FULL.SELF.EXPRESSION, CZYLI WYRAŹ SIEBIE Z NAKED SMOOTHIE, casting Fresh Faces World oraz pokazy kolekcji 8 projektantów.


Podczas pokazów zaprezentowano m.in. kolekcję sukienek szydełkowanych Makama. Łódzka Reinkreacja postawiła na ponadczasową, charakterystyczną dla marki czerń. Widownia bardzo pozytywnie przyjęła jesienne propozycje Marzeny Kowalskiej. Projektantka świetnie wyczuła modną w tym sezonie kratę. Jej kolekcję uzupełniły buty Hammer oraz akcesoria Collarme. Podczas pokazów wyróżniły się propozycje bielizny Karoliny Tokarskiej oraz kolekcja Dominiki Weroniki Czarneckiej „The Rapsodhy”. Artystka postawiła na unikatowy print homarów, przełamany modnymi cekinami. Podczas Overview miał miejsce premierowy pokaz świeżej, rodzinnej marki FEYD z Warszawy. Projektantki postawiły na oryginalność, niepowtarzalność i najwyższą jakość wykonania. Imprezę zamknęła prezentacja najnowszej kolekcji Angeliki Józefczyk, utrzymanej w glamrockowym klimacie. Można w niej znaleźć odwołania do lat 70. Oprócz tego w strefie Atelier wiele osób przyciągała biżuteria Matyldy Zielińskiej i unikatowe muszki Muchama według projektu Stanisława Serafina.

Kolejna edycja Overview odbędzie się wiosną!

MAKAMA

REINKREACJA

MARZENA KOWALSKA

KAROLINA TOKARSKA

DOMINIKA WERONIKA CZARNECKA

FEYD

ANGELIKA JÓZEFCZYK

NAJAMA

Fot. Kamila Konaniec

Patronat medialny

Materiały prasowe