PRZEDSTAWIAMY NAJNOWSZY MODEL OD VANS: KNU SLIP

Podkręcona wersja ulubionego modelu fanów Classics wyciągnięta prosto z archiwum Vans

Costa Mesa, KALIFORNIA (18 lipca 2023 r.) – W tym sezonie Vans z dumą przedstawia najnowszą aktualizację swojej serii Knu, Knu Slip, wprowadzając świeży styl inspirowany ulubioną przez fanów klasyczną sylwetką. Sylwetka jest zakorzeniona w detalach stylu Vans Knu – odświeżeniu klasycznej sylwetki Slip-On. Ta interpretacja modelu Slip-On została zaprojektowana z solidnymi zamszowymi cholewkami i charakterystycznymi gumowymi podeszwami zewnętrznymi. Dzięki masywnemu, ponadgabarytowemu wyglądowi i dotykowi przypominającemu kultowe buty skate z minionych dziesięcioleci, sylwetka Knu Slip ma przerysowany wygląd, który nawiązuje do oryginalnego Slip-On z dodatkiem ściągaczy pięty, oferując łatwy dostęp do środka i na zewnątrz.

Buty Vans Knu Slip są już dostępne w sklepach detalicznych Vans i na Vans.eu

https://fashionstyle.blog/2023/07/24/nowa-kolekcja-obuwia-i-odziezy-vans-surf-i-mikey-february-to-dazenie-do-polepszenia-jakosci-zycia-na-desce-i-poza-nia/

O Vans

Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.

Materiały prasowe