PRZEGLĄD NAJMODNIEJSZYCH TOREBEK

PRZEGLĄD NAJMODNIEJSZYCH TOREBEK

Każda kobieta ma kilka lub kilkanaście par toreb i torebek, bowiem każda z nich ma inne zastosowanie i na inną okazję się nadaje. Małe torebki tak zwane kopertówki pięknie się prezentują przy sukienkach wieczorowych lub koktajlowych, w klubie, teatrze i na rodzinnych uroczystościach typu ślub czy chrzest.  Większe torby shopperki nosimy do pracy, szkoły lub zakupy, musimy wtedy więcej rzeczy zmieścić, więc zależy nam na jej wielkości.  Bardzo ważne są również w torbach przegródki, dzięki nim możemy utrzymać większy porządek i nie musimy kluczyka od samochodu lub telefonu szukać pół godziny.  Fasonów i kolorów toreb jest niezliczona ilość, zaczynając od klasycznych a skończywszy na bajecznie kolorowych. Wszystko bowiem zależy w jakim stylu, my się lubimy lub na jaką uroczystość się wybieramy.

Reklama↓

PORADY

Jeśli ubierzecie się w kolorową sukienkę, dodatki tak jak buty czy torebka powinny być już skromne i najlepiej gładkie. Natomiast jeśli Wasza kreacja jest klasyczna i jednokolorowa, swobodnie możecie zaszaleć kolorową torebką. Buty i torebka nie muszą być w jednym kolorze, tak jak to dobierałyśmy dawniej. Teraz te dodatki mogą a nawet powinny się różnić kolorystycznie.

Panie, które mają „puszystą” sylwetkę powinny nosić większe torby, osoby drobne i szczupłe- małe lub torebki średniej wielkości.

Reklama↓

GALERIA ZDJĘĆ

Źródło zdjęć https://www.vogue.com/fashion-shows

Autor tekstu FASHION AND STYLE

Reklama↓


Reklama↓↑