PRZEZROCZYSTOŚCI.

PRZEZROCZYSTOŚCI
– WIDAĆ, NIE WIDAĆ? 
 

Przezroczystości.

Jest to trend widoczny już od kilku sezonów. Gwiazdy lubią dobrze wyglądać i często prowokować.
Niektóre nawet wychodzą z założenia-” nie ważne co piszą, ważne, że piszą „, dlatego prowokują swoim wyglądem czy stylem bycia. Niestety, pewnych gwiazd nie pamiętamy, w jakich filmach zagrały, ale co miały na sobie na premierze filmu -to jak najbardziej !!!  Jedne wyglądają w tych przezroczystościach śmiesznie wręcz okropnie i wulgarnie. Pokazują za dużo swojego ciała i eksponują swoje mankamenty. Inne w sposób bardzo delikatny i zmysłowy ukazują piękno kobiety. Uwierzcie Panie- ten sposób zawsze jest w cenie i to świadczy o klasie kobiety.
Wycięcia, tiule i koronki przyciągają wzrok, ale nie zawsze są jednoznaczne z nagością. W takich kreacjach możemy świetnie wyglądać na randce lub mniej formalne imprezie. Zrezygnuj natomiast z tej stylizacji, kiedy wybierasz się na służbowe spotkanie, rozmowę o pracę lub, gdy nie masz idealnej figury.

Przezroczystość możemy również zaobserwować w dodatkach: paskach, torebkach i nawet w butach. To ostatnie akurat nie bardzo przypadło mi do gustu, ale jak wiadomo „są gusta i guściki” dlatego ocenę pozostawię Państwu.

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć.
Jest śmiesznie i wulgarnie ale i delikatnie i z klasą. Przezroczystości jak widać można nosić na wiele sposobów 😉

Leslie’Afida Turner.

Oto prze­zro­czy­sta kre­acja 'Le­slie’ Afidy Tur­ner, którą za­ło­ży­ła w 2010 roku pod­czas Fe­sti­wa­lu Fil­mo­we­go w Can­nes.

Julie Atlas Muz.
Jaimie Alevander.
Doda.
Claudia Schiffer
Lady Gaga.
Beyonce.
Britney Spears.
Julianne Houhg
Joanna Horodyńska.
Natalia Siwiec.
Rihanna.
Fergie.
Louise Glover.

Na koniec zostawiałam moim zdaniem najlepszą kreację. Jest w niej wszystko: klasa, szyk, elegancja, delikatność, seksapil i trend, który jest na czasie, zero natomiast wulgarności. Jestem zachwycona. Drogie Panie proponuję wziąść przykład!!!! <3

Charlize Theron.

DODATKI: