PRZEŻYJ NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W SWOIM ŻYCIU W BUTACH MARKI BALDOWSKI

Ślub jest niewątpliwie jednym z najbardziej doniosłych wydarzeń w życiu kobiety. Wszelkie przygotowania jak wybór miejsca, stworzenie listy gości, znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej i dopełniających ją idealnych dodatków to wielomiesięczne, żmudne, ale i bardzo ekscytujące zadania z którymi należy się zmierzyć. Dlatego, aby pomóc przyszłym pannom młodym, marka Baldowski przygotowała gamę różnorodnych modeli butów na rozpoczynający się sezon ślubny.

Pełny emocji i wrażeń dzień ślubu, którego ukoronowaniem jest szampańska zabawa weselna, należy spędzić nie tylko w stylowych, idealnie pasujących do sukni ślubnej, ale również w wygodnych butach.

W najnowszej kolekcji marki Baldowski znajdziemy metaliczne sandały na szpilce, stworzone z cienkich, przeplatających się skórzanych pasków w dwóch wersjach kolorystycznych – monochromatycznego srebra, lub połączenia srebra, złota i bieli. Nieoczywistą propozycją będzie też wersja modelu na płaskim obcasie.

W propozycjach marki znajdziemy również jednokolorowe sandałki na wysokiej, dziewięciocentymetrowej szpilce, skonstruowane z okalających stopę pasków w kilku wersjach kolorystycznych: złota, patynowanego złota, srebra oraz bieli.

W kolekcji nie mogło zabraknąć również takich klasycznych modeli jak czółenka. Przyszła panna młoda będzie mogła wybierać z różnych odcieni złota, srebra, beżu i bieli, a także, w zależności od upodobań i wygody, z obcasów różnej wysokości: 7,5 cm, 8 cm, 9 cm oraz 10 cm. W ofercie marki odnajdzie także modele z zapięciem delikatnie okalającym kostkę, co zapewnia stopie stabilność i poczucie komfortu.

Kolekcja ślubna jest dostępna na stronie www.baldowski.pl.

Informacja o marce:

Baldowski to marka, która od 1973 roku nieprzerwanie kultywuje tradycję branży obuwniczej, oferując swoim klientom perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy. Wprowadzając nowe kolekcje staramy się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i unikalne buty. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, dbając o najmniejszy szczegół. W marcu 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z czołowym polskim projektantem Maciejem Zieniem. Nasze kolekcje są wystawiane w najbardziej  prestiżowych butikach i domach handlowych na całym świecie, m.in. w Printemps w Paryżu.

Materiały prasowe