PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- POKAZ MODY DOROTY GOLDPOINT

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- POKAZ MODY DOROTY GOLDPOINT

Kolekcja Doroty Goldpoint Jesień/Zima  2018/19 nie bez przyczyny zatytułowana jest Desire of Freedom. Pragnienie Wolności  to  ukłon w stronę szeroko rozumianej wolności i niepodległości. Projektantka dedykuje kolekcję miedzy innymi odważnym i bezkompromisowym kobietom, które 100 lat temu uzyskały w Polsce prawa wyborcze.

W interpretacji Goldpoint takie pojęcia jak: wolność wyboru i prawo do decydowania o swoim stylu –  w odniesieniu do mody i sztuki mają wymiar ponadczasowy, dają przestrzeń do kreatywnego myślenia i pełnej samoświadomości. Moda – zdaniem projektantki – jest wspaniałym, neutralnym obszarem, w którym każda ekspresja twórcza znajduje swoje miejsce.

 

Nadchodzący  sezon daje tym razem dużo swobody. Ma być nam wygodnie, klasycznie, tradycyjnie i zarazem chcemy czuć  się ekstrawagancko i nowocześnie.
W tym sezonie powraca w odświeżonej i atrakcyjnej formie ponadczasowa i elegancka krata kiedyś kojarzona ze sztywnym angielskim stylem. Projektantka prezentuje dwustronne zielono-czerwone parki z wełny kaszmirowej z garniturami z jedwabiu, asymetryczne spódnice z zielonej nieregularnej kraty, golfy i bardzo modne poncza.  Żakardowa zielono-czarna krata pojawia się w towarzystwie delikatnego jedwabnego szyfonu w jesienne kwiaty.

 

Wśród propozycji na wieczór mamy  różnorodne czerwone garnitury, jedwabne zwiewne suknie. Goldpoint jak zawsze lubi nieoczywiste łączenia takie jak organza z kaszmirem i wełną.  A jeśli na wielkie wyjście zechcemy sobie dodać blasku, odpowiedzią będą  matowo-błyszczące cekiny w bardzo kobiecych propozycjach.

 

Po raz pierwszy, tej jesieni marka Doroty Goldpoint  pokazuje kolekcję torebek i pasków. Dominują  kolory militarnej zieleni, naturalnej skory i klasycznej czerwieni, która jest hitem tej jesieni i pasuje na każdą okazję. A  zielona skóra to zdaniem projektantki must have tego sezonu.

 

Kobieta Doroty Goldpoint jest w tym sezonie odważna, zdecydowana, bezkompromisową, ale zawsze bardzo kobieca nawet w militarnych stylizacjach.

 

GWIAZDY NA POKAZIE

Projektantka stawia na kobiecość, również w rozmiarze XL, co zaprezentowała jedna z modelek podczas pokazu i co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem gości. Pokaz zaszczyciły swoją obecnością między innymi takie gwiazdy jak: Grażyna Szapołowska, która jest twarzą obecnej kampanii Doroty, Alicja Węgorzewska, Alicja Resich-Modlińska, Laura Samojłowicz, Wiganna Papina, Ewa Bukowska Porębska, Bożena Dykiel, Ewa Pacuła, Ilona Felicjańska, Krzysztof Gojdź, Eliza Gwiazda, Ola Ciupa, Anna Popek, Anna Iberszer.

Pokaz mody CZYTAJ TUTAJ

Gwiazdy na pokazie CZYTAJ TUTAJ

FILM Z POKAZU KLIKNIJ W ZDJĘCIE↓

FILM Z POKAZU DOROTY GOLDPOINT

FILM Z POKAZU DOROTY GOLDPOINT

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

Reklama. Przejdź do sklepu↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓