RAF SIMONS x EASTPAK KOLEKCJA SS19 – “POWRÓT DO ZMARNOWANEJ MŁODOŚCI”

Dostępna od 2 lutego 2019

Przedstawiamy najnowszą linię, będącą kontynuacją współpracy projektantów Eastpak  i urodzonego w Belgii projektanta Rafa Simons’a.

Stworzona poprzez połączenie klasycznej funkcjonalności Eastpaka z wyjątkową wizją artystyczną Rafa Simons’a kolekcja wiosna / lato 2019 przekształca klasyczne torby Eastpak w “przenośne plakaty” przedstawiające osobowości  z subkultury punku. Kolekcja jest hołdem oddanym sztuce undergroundu, idealnie łączącym się z buntowniczym duchem Eastpaka.

POSTER PADDED

Limitowana edycja kultowego plecaka Padded Pak’r® marki Eastpak, zinterpretowanego przez Rafa Simons’a. Wykonany z unikalnej mieszanki satyny i bawełny, wyposażony w 4 różne wersje “przenośnych plakatów” Simons’a, z których każdy przedstawia osobowości z epoki punku lat 80. Wyposażony w pokrowiec na laptopa, przednią kieszeń zamykaną na suwak, metalową konstrukcję i zaprojektowany na nowo tylny panel.

RS Poster Padded (satyna, bawełna) – 200€ / £180 / 240$

POSTER TOTE

Limitowana edycja toreb stanowi integralną część kolekcji Raf Simons wiosna lato 2019. Nowy model łączy funkcjonalną konstrukcję Eastpak z koncepcją “przenośnego plakatu” belgijskiego projektanta. Wyposażona w liczne kieszenie zapinane na zamek, wbudowany pokrowiec na laptopa, metalową konstrukcję i wytrzymałe bawełniane uchwyty, podobnie do plecaka POSTER BACKPACK, obrócone o 90 stopni.

RS Poster Tote (satyna) – 230€ / £200 / 276$

POSTER BACKPACK

Nowy model powstały w ramach tej wyjątkowej współpracy – plecak z limitowanej edycji – został zaprezentowany na pokazie mody SS19 Simons’a podczas Paris Fashion Week, przedstawiając unikatową koncepcję “przenośnego plakatu” projektanta połączoną z licznymi kieszeniami zapinanymi na zamek, wbudowanym miękkim pokrowcem na laptopa, metalową konstrukcją              i wytrzymałą bawełnianą taśmą. Model dodaje ducha buntu do funkcjonalnego i wytrzymałego designu Eastpaka.

RS Poster Backpack (satyna) – 230€ / £200 / 276$ RS Poster Backpack (bawełna) – 300€ / £270 /360$

POSTER WAIST BAG

Oryginalna wersja klasycznej nerki Eastpak, dostępna również w szerokiej gamie “plakatowych” printów          w wersji satynowej, lub bawełnianej, posiadająca obszerną komorę główną i oddzielną, zapinaną na zamek kieszeń.

RS Poster Waistbag (satyna) – 100€ / £90 / 120$ RS Poster Waistbag (bawełna) – 120€ / £105 / 144$

O marce Eastpak

Eastpak tworzy torby i plecaki, które inspirują ludzi do bycia w ciągłym ruchu, od 1952 roku. Od producenta wojskowych plecaków i toreb dla armii amerykańskiej do wiodącej marki lifestyle’owej dla ludzi, którzy mieszkają, pracują i bawią się w mieście. Od 2000 roku Eastpak jest częścią portfolio międzynarodowych marek VF. Zapewniamy, że takie samo przywiązanie do jakości, które sprawiło, że Eastpak zyskał sławę nadal znajduje się w całym szeregu stylowych i funkcjonalnych plecaków, toreb na ramię, sprzętu podróżnego i akcesoriów. Eastpak kontynuuje swój rozwój wraz z wiernymi fanami i nadal jest marką wierną swojemu motto Built to Resist.

O Rafie Simonsie

Urodzony w Neerpelt w Belgii w 1968 roku. W 1991 roku ukończył wzornictwo przemysłowe               i projektowanie mebli i rozpoczął pracę jako projektant dla galerii i prywatnych klientów. Zanim to nastało, Raf Simons odbył staż w studio designu Waltera Van Beiredonck’a, gdzie pracował nad prezentacją i aranżowaniem jego showroomów i kolekcji. Po radykalnej zmianie profesji w 1995 roku, został projektantem mody męskiej i otworzył własną markę RAF SIMONS. W sierpniu 2016 roku został dyrektorem kreatywnym marki Calvin Klein.

www.eastpak.com

www.rafsimons.com

Eastpak_SS19_RafSimons_RSPosterBackpack
Eastpak_SS19_RafSimons_RSPosterBackpack
Eastpak_SS19_RafSimons_RSPosterBackpack
Eastpak_SS19_RafSimons_RSPosterBackpack

KOLEKCJA DOSTĘPNA W DH VITKAC, UL. BRACKA 9 WARSZAWA ORAZ NA SNEAKERSHOP.PL .  HTTP://WWW.SNEAKERSHOP.PL/